М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ieoeoeoeosikskd
ieoeoeoeosikskd
02.08.2022 20:51 •  Биология

1.Які вегетативні органи характерні для голонасінних?
2.Чому більшість голонасінних називають хвойними?
3. Де утворюються чоловічі та жіночі статеві клітини?
4. Чому для розмноження голонасінних вода не потрібна?
5.Скільки потрібно часу для утворення насінини?
6. Де утворюється живиця та яке її значення для рослини?​

УМОЛЯЮ​

👇
Ответ:
degorov152
degorov152
02.08.2022

Вегетативне розмноження рослин базується на тому, що новий організм утворюється з багатоклітинної частини материнського. Можливість вегетативного розмноження рослин зумовлена їх здатністю до регенерації (відновлення організмом втрачених частин тіла).

4.2.2. Розподіл функцій між основними органами у квіткових рослин.

Основними органами квіткових рослин є вегетативні (корінь і пагін, який складається з осьової частини — стебла — та бічних частин — листків) та генеративні (квітка). Органи рослин виконують такі функції: корінь — закріплення рослин у ґрунті, поглинання води та розчинених у ній поживних речовин, транспортування речовин до надземних органів, первинний синтез деяких органічних речовин; листок — фотосинтез, транспірація, дихання; стебло — механічна, провідна, об'єднання усіх частин рослини в єдине ціле, утворення бруньок; квітка — орган насіннєвого розмноження, забезпечує утворення насіння і плодів.

4.2.3. Охарактеризуйте комахоїдну рослину.

Комахоїдні рослини — квіткові наземні й водяні рослини, що, крім автотрофного живлення, здатні живитися комахами та іншими дрібними безхребетними тваринами. Комахоїдні рослини ловлять здобич листками. В одних рослин (росичка) листки вкриті липкими волосками, до яких прилипає здобич; в інших (пухирник) листки стуляються, як тільки до них щось доторкнеться; у третіх (непентес) листки перетворились на ловчі апарати, що мають вигляд глечика чи урни. Здобич перетравлюється під впливом ферментів, що виділяються листками. Завдяки живленню безхребетними тваринами комахоїдні рослини задовольняють свої потреби в азоті, оскільки вони зростають на грантах, де гається його нестача.

4.2.4. Які органи вищих рослин можуть легко видозмінюватись при зміні умов середовища існування?

Найлегше видозмінюються вегетативні органи рослин, насамперед пагони.

4.2.5. У чому полягає різниця в будові й функціях судин та ситоподібних трубок?

Судини утворені стінками відмерлих клітин, поперечні стінки яких зруйнувалися або мають великі отвори. По судинах вода з розчиненими в ній мінеральними речовинами рухається від коренів до надземних частин рослини (висхідний тік). Судини входять до складу одного з різновидів провідної тканини — ксилеми. Ситоподібні трубки менш товстостінні, клітини, з яких вони складаються, живі, мають органели, поперечні стінки з дрібними отворами (так звані ситоподібні пластинки). По них транспортуються синтезовані в листках органічні речовини, які відкладаються в запасаючих тканинах (низхідний тік).

4.2.6. Чим відрізняється покривна тканина однорічного пагону дерева від такої ж у старого? Що спільного в їх функціях?

Однорічний пагін дерева вкритий шкіркою, яка вже на другий рік повністю замінюється корком. Корок не пропускає воду й поживні речовини, для газообміну в корку є особливі утвори (сочевички). У листках газообмін та транспірація, в основному, відбуваються через продихи. І шкірка, і корок виконують захисну функцію.

4.2.7. Які органи квіткових рослин називають вегетативними, а які генеративними? В чому полягає їх функціональна відмінність і що є спільного між ними?

Вегетативні органи квіткових рослин — це корінь та пагін. Вони забезпечують існування рослинного організму. Генеративні органи —

квітки, плоди, насіння — функціонують як спеціалізовані органи насіннєвого розмноження. Вегетативні органи теж можуть брати участь у розмноженні (вегетативне розмноження).

Объяснение:

4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ketikosti
ketikosti
02.08.2022
губчатая ткань — рыхлая ткань главным образом мякоти (мезофилла) листа,. Характеризуется неправильной формой клеток и крупными межклетниками.. Palissade частокол, загородка) столбчатый мезофилл, разновидность. Количество слоёв клеток столбчатой и губчатой тканей зависит от освещения. В листьях выросших на свету, столбчатая ткань развита сильнее, чем у листьев. ГУБЧАТАЯ ТКАНЬ(губчатая паренхима), нижняя рыхлая часть мякоти листа. Характеризуется неправильной формой клеток и крупными межклетниками. Чаще всего они дифференцированы на две ткани — палисадную (столбчатую) и губчатую ( рис. 41 ). Клетки палисадной ткани более или менее вытянуты в длину. Магазин-склад тканей. Качественные ткани известных мировых брендов. 3)столбчатой ткани.. Учёный-цитолог отличит хлоропласты от других органоидов клетки по наличию у них1)одной наружной мембраны2)зелёного пигмента3). Какие клетки столбчатой или губчатой ткани имеют более зеленую окраску? Какое вещество придает им зеленую окраску? этой ткани, сосредоточив особое внимание на. губчатой паренхимы, которые имели округлую. характерной для клеток столбчатой паренхимы,. Высота клеток палисадной паренхимы листьев превосходит таковую у растений под. у палисадная и губчатая ткани, число устьиц на единицу поверхности. 365 нм развитию столбчатой и губчатой паренхимы. Особенности строения, выполняемые функции клеток тканей: 1) столбчатой 2) губчатой Чаще всего они дифференцированы на две ткани — палисадную (столбчатую ) и губчатую.  Клетки палисадной ткани более или менее. Камвольные костюмные полушерстяные ткани для школьной формы и военной формы В некоторых руководствах ассимиляционную ткань рассматривают как. Показаны палисадная (сверху, плотно упакованные клетки) и губчатая (снизу,. клетки которой имеют продолговатую форму, называется столбчатой, или .
4,4(11 оценок)
Ответ:
kopatirina94
kopatirina94
02.08.2022
ЛЕОПАРД 
Отряд: Хищные - Carnivora
Семейство: Кошачьи - Felidae
Род: Panthera 
Распространение: Ареал леопарда занимает значительную часть Передней Азии, юг Средней Азии, Аравийский п-ов, значительную часть Юго-Вост. Азии и практически всю Африку к югу от Сахары.
Местообитания: Зона жизнедеятельности леопарда - покрытые лесом, сильно расчлененные горные территории с узкими водораздельными гребнями и крутыми склонами, увалы со скалистыми обнажениями до высот 300-500 м н.у.м. Высоко в горы, особенно зимой, леопард не поднимается. Пребывание его даже на высотах 650-700 м не совсем обычно 
Охрана: Занесен в Красный список. Охота на леопарда запрещена с 1956 г., в 1966 г. введен запрет на отлов живых зверей. В пределах ареала переднеазиатского леопарда в России расположены некоторые заповедники Кавказа. Необходимо создание высокогорного заповедника на Богосском хр. или Дюльтыдагском горном массиве. Дальневосточный леопард охраняется в заповеднике Кедровая падь. Специально для охраны леопарда в 1979 г. создан заказник республиканского значения Барсовый, однако на его территории находятся 2 действующих военных полигона и ведется интенсивная хозяйственная деятельность.
4,6(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ