Объяснение:
1)Бактерии имеют различную форму они не имеют ядро но имеют цитоплазму. они размножаются при цитоплазмы который располагаются перегородки.и поэтому без наследство. формы бактерии:1 Кокки-круглые.
2)Одной из основных особенностей царства растений является питания. Все они автотрофы, так как самостоятельно, используя энергию Солнца, создавать из неорганических веществ органические.
У низших растений органы полового и бесполого размножения обычно одноклеточные, у высших растений — многоклеточные.
3) клеточная стенка представлена хитином.
тело гриба образовано ветвящимися нитями-гифами(грибница, мицелий)
Клетки зачастую имеют много ядера
плодовом теле образуются споры
-по типу питания относятся к гетеротрофам. поглощают необходимые вещества всей поверхностью тела
4) У одноклеточных животных клетка является целостным организмом, у многоклеточных происходит специализация клеток, появляются ткани, органы, системы органов.
Для животных характерен гетеротрофный тип питания (использование готовых органических веществ).
ОПИС ЛЕВА
Лев – один з найвідоміших тварин у світі, що з давніх пір отримав в безроздільне користування титул «цар звірів». Серед котячих, конкурувати з ним у розмірах може тільки тайговий тигр. Довжина тіла лева досягає в довжину трохи менше 2,5 метрів, без урахування хвоста, при середній масі близько 200 кг. Незважаючи на настільки великі габарити, звір дуже спритний і прекрасно бігає.
Лев має досить велику, по відношенню до тіла, голову, з дещо витягнутою мордою. Лапи невисокі, сильні, з кігтями на пальцях. Відмінності в розмірах самців і самок значні, до того ж, чоловічих особин можна легко відрізнити за надзвичайно розвиненою гривою, що покриває шию, плечі і груди, яка у самок відсутня. Шерсть на тілі лева коротка, буро- жовта. Винятком є грива, що пофарбована значно темніше.
Ще в середні століття лев був поширений по всій Африці, на півдні Європи, і далі на схід, аж до півострова Індостан. Проте в даний час його ареал багаторазово скоротився. Тепер зустріти звіра можна лише в центральній Африці, а також невелика популяція збереглася в Гирських лісах, що простяглися вздовж східного узбережжя Індостана.