Поведі́нка — родовий термін, який охоплює різні реакції живого організму чи групи організмів.
У біхевіоризмі поведінкою вважають видимі прояви, які можна гати, необіхевіористи додають також внутрішні стани, пов'язані із зовнішніми проявами, у когнітивній психології поведінка розглядається як мислене представлення, а не зовнішній акт поведінки.
Ведуться суперечки чи вважати поведінкою фізіологічні, неврологічні процеси. Рослини та бактерії теж мають здатність до активного, більше того, впорядкованого переміщення під дією зовнішніх факторів (таксис). Прикладом служать фототаксис і хемотаксис бактерій, синьозелених водоростей. Вищі рослини також не позбавлені здатності до руху. Добре відомі ніктінастії рослин — відкривання і закривання квіток у зв'язку зі зміною дня і ночі, фототропіїзму листя, гідро- і хемотропізми коренів.
Оскільки механізми руху рослин носять чисто фізіологічний характер, не можна говорити про наявність у них ні поводження, ні психіки. У психології руху рослин відносять до допсихічного рівня відображення.
Поведінка, на відміну від психіки, доступна для безпосереднього предметом широкого спектру наук, від психології, етології, зоопсихології та порівняльної психології до поведінкової екології.
Сахариды-это углеводы,менно из углеводов организм получает более половины калорий.Они являются основным источником энергии в клетке,организме.Они нужны для работы печени. Без углеводов невозможно усвоение организмом белков и жиров.Все углеводы делятся на моносахариды и полисахариды.Углевод-это сложное органическое вещество-полимер или полисахарид,состоящее большого количества мономеров-моносахаридов(мономером углевода является глюкоза)
Моносахариды в отличии от полисахаридов легко усваиваются организмом, потому что для этого не нужно расщеплять их на составляющие. Из наиболее часто встречающихся моносахаридов можно назвать фруктозу, глюкозу, рибозу,дезоксирибозу и галактозу.
Полисахариды– это сложные соединения, которые состоят из множества моносахаридов. При этом полисахариды могут быть перевариваемыми, а могут, и нет. К ним относятся крахмал-запасающее вещество у растений,гликоген-запасающее вещество у животных,содержится в клетках печени,целлюлоза-образует клеточную стенку у растений,хитин-содержится в грибах и образует наружный скелет у членистоногих(насекомых,ракообразных)
Столбик пестика-2
Центральная клетка-2
Пальцевое зерно-1
Объяснение: