М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
яна200320032003
яна200320032003
02.06.2023 00:29 •  Биология

Растения которые используют в пищу. Из каких центров происходят эти растения ​

👇
Ответ:
pichtook1
pichtook1
02.06.2023

морковь

капуста

артишок

баклажан

петрушка

кинза

укроп

фасоль

горох

гречка

рис

овес

некоторые делают из молодой крапивы супы. из душицы- чай, листья винограда используют для голубцов, из листьев ревеня варят кисель. листья молодой свёклы используют для варки борща. дикий чеснок ( в Азии называется джусай, в Европе- черемша) применяют в салаты и пр. 

4,7(26 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sladenykaya136
sladenykaya136
02.06.2023
У мене є домашня тварина, це кіт. Він звичайний дворовий кіт, що не породистий. У дитинстві я дуже хотіла котика. В один прекрастний день я принесла котика з вулиці і мама розрешіла мені його залишити. Його звуть Темофей. Мої кіт дуже охайний. Ніколи не псує шпалери своїми гострими кігтями. Мордочка у нього сіренька, носик рожевий. Лапки його біленькі, такі білі що нагадують сніг. Подушечки у нього дуже, дуже м'які. Мій кіт любить довго спати. Як не подивлюсь на нього вічно спить. Він дуже любить молочко і всяку смакоту. Коли він нявкає це слішнім на весь будинок, такий він громкій.Ушкі у нього завжди сторчма, завжди дивляться вгору. У нього смішити друх кольорів, сірий і білий. Хвіст у нього пушстий, димчастого цвета.Мой кіт дуже активний, завжди на когось полює. Темофей дуже ласкавий, якщо я сумую то він підходить і мурчіт і залазить на ручки. Він дуже добрий.Я його дуже люблю, він найкращий кіт на всьому білому світі. Ось такий у мене кіт.
4,8(11 оценок)
Ответ:
atoko
atoko
02.06.2023

Объяснение:

1)Ланцюги живлення - це послідовності особин одного виду, їхніх решток або продуктів життєдіяльності, які є об'єктом живлення організмів іншого виду, тобто ряд видів організмів, пов'язаних між собою трофічними зв'язками, що складають певну послідовність у передаванні речовин і енергії.Ланцюг живлення (трофічний ланцюг) - взаємовідносини між організмами під час переносу енергії їжі від її джерела (зеленої рослини) через ряд організмів (шляхом поїдання) на більш високі трофічні рівні, або ряди взаємопов'язаних видів, в яких кожний попередній є об'єктом живлення наступного, називають ланцюгами живлення.

2)Біологічне значення поведінки:

• вроджена поведінка сприяє виживанню особин виду одразу після народження (її прояви є однаковими в усіх представників певного виду тварин, тому називають видоспецифічною);

• набута поведінка забезпечує пристосування кожної особини до змінних умов середовища впродовж індивідуального розвитку (прояви   не передаються з покоління в покоління, а притаманні окремому організмові, тому називають індивідуальною)

3)ТЕРИТОРІАЛЬНА ПОВЕДІНКА - це сукупність поведінкових реакцій особин, спрямованих на використання ресурсів їхньої території існування (їжі, води, місць відпочинку). прояви територіальної поведінки різноманітні, але всі вони пов'язані з виділенням та утриманням території, яка б забезпечила проживання та вигодовування нащадків.Охорона території. Прояви цієї територіальної поведінки у тварин надзвичайно різноманітні і визначаються типом територіальної організації. Так, у горобців територіальна поведінка спрямовується на охорону території, у межах якої відбувається їхнє розмноження та живлення. У чайок індивідуальною є лише невеличка територія навколо їхнього гнізда, а харчуються на інших територіях, тому їх територіальна поведінка буде проявлятися лише в догляді й захисті невеличкої ділянки землі. У кажанів, шпаків, скельних голубів, горлиць територіальною є поведінка, яку гаємо в місцях ночівлі. Територію існування може захищати як одна тварина, так і пара або група тварин, тому можна виділяти індивідуальну та групову форми територіальної поведінки.

4)Анонімні угруповання значно підвищують шанси своїх членів на виживання. Вони не мають ватажків, і повести за собою групу може будь-яка тварина. Зазвичай тварина, яка помітила небезпеку, подає сигнал. Він може бути звуковим (як-от крик птахів) або мати іншу природу. Так, риби, які бачать небезпеку, виділяють спеціальні речовини, і їхні сусіди реагують на запах.

5)індиВідуалізоВані угруповання

У цих угрупованнях тварини знають одна одну «в обличчя». Індивідуалізовані угруповання побудовані на особистих контактах тварин між собою. У них кожна тварина відіграє певну роль, тому там можна побачити ватажків. Ватажки відіграють головні ролі — домінують над іншими членами групи. Але водночас таким групам притаманні і родинні, і дружні відносини.

Прикладів таких угруповань багато. Це — зграя вовків, група павіанів, лев’ячий прайд, навіть кури, які живуть у курнику в одного господаря, теж утворюють індивідуалізоване угруповання.

4,6(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ