Объяснение:
Много лет назад,Земля была покрыта водой. Со временем вода начала уходить,и появилась суша. Из-за этого появились новые виды растений,которые могли находиться только на суше.
Анаеробне дихання — окиснення молекул для отримання енергії за відсутності кисню. Ці процеси вимагають наявності іншого акцептора електронів замість кисню. Термін «анаеробне дихання» часто вживають рівнозначно термінам «бродіння» та «ферментація», особливо, коли мова йде про гліколітичний шлях у клітині. Проте, певні анаеробні прокаріоти виробляють всю свою АТФ за рахунок іншого процесу, використовуючи електронну транспортну систему і АТФ-синтез. В анаеробних організмів замість кисню можуть використовуватися інші, зазвичай органічні, речовини як акцептори електрона. Анаеробне дихання, на відміну від аеробного, є процесом, за якого водень, відщеплений від органічної речовини, передається не на кисень, а на іншу органічну сполуку, що утворюється в цьому процесі. При анаеробному диханні виділяється значно менше енергії, ніж при аеробному, а тому для одержання такої ж кількості енергії анаеробні організми повинні витратити набагато більше глюкози порівняно з аеробами. Анаеробне дихання забезпечує існування організмів в умовах, де немає кисню. Анаероби дуже поширені у природі та живуть там, де не можуть жити аероби: у ґрунті, під водою, в кишковому тракті вищих тварин. Деякі анаероби є збудниками небезпечних захворювань людини (ботулізм, гострі кишкові інфекції та інші).
Объяснение:400 млн лет назад почти весь земной шар занимала вода, для водорослей это были благоприятные условия. Но с течением времени материки и океаны подвергались изменениям, после чего процент суши вырос, а климат стал потенциально благоприятным для наземного образа жизни. И тогда растения начали постепенный выход из воды на сушу. Этот процесс сопровождался сильными изменениями растений, чтобы их жизнь вне океана была комфортной, они получили корни, стебли, листья и органы размножения (споры)