М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Якино
Якино
23.05.2022 22:50 •  Биология

Якi органи зору мають рiзнi тварини?Як це пов'язано з iхнiм життя

👇
Ответ:
alinakim3
alinakim3
23.05.2022

Объяснение:

Які органи зору мають різні тварина?  

У комах (бабки) очі фасеточні складаються з багатьох вічок і колірний зір зі сприйняттям ультрафіолетових променів і напрямки поляризації. У головоногих органи зору особливо досконалі. У примітивних наутилусів очей являє собою ямку, яка через отвір повідомляється із зовнішнім середовищем. У хордових (безхребетних, клас ланцетники) справжніх очей немає, але є світлочутливі вічка, що складаються з двох клітин світлочутливої і розташованої під нею пігментного. У кефалі і у оселедців є миготлива перетинка. Для риб зір є важливим органом чуття. Їхні очі схожі за своєю будовою на очі наземних хребетних, птахів і ссавців, але мають більш округлий кришталик.

Як це пов'язано з їх ним життя?  

Фасеточні очі комах дозволяють їм розрізняти на великій площі зміни відбитого і прямого світла. Восьминоги та інші головоногі розрізняють кольори, так як їм необхідно орієнтуватися під водою, де багато квітів мають і неїстівні об'єкти. Око Наутілуса є перехідною формою від примітивних вічок-ямок до більш складних очей. Органи зору у ланцетника розвинені слабо, що пов'язано з його малорухливим життя. Для риб за рахунок зміни кривизни кришталика поліпшується орієнтування у воді. Відмінності зору риб і ссавців полягають в різних акомодації ока установки фокуса зорового зображення на сітківці, що пов'язано з ускладненням розвитку центральної нервової системи.

4,5(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
трум1
трум1
23.05.2022
Будова тканин тісно взаємопов'язана з виконуваними функціями.Епітеліальна тканина покриває тіло ззовні,вистилає слизові оболонки.Епітелій забезпечує взаємозв'язок організму з навколишнім середовищем.Там є пори в які відкриваються сальні та потові залози.Він тонкий,але дуже надійний.Основими функціями м'язової тканини є збудливість і скоротливість.Скоротливість забезпечується скоротливими білками які є в кожному м'язі.Розрізняют також посмуговану і не посмуговану м'язову тканину.Розташування м'язових волокон тісно пов'язано з виконуваними функціями.Основи функціями нервової тканини є збудливість і провідність.Вона складається з нейронів,які в свою чергу складаються з аксонів і дендритів,що і проводять нервові імпульси.Я думаю цього буде досить.
4,4(33 оценок)
Ответ:
NinCom
NinCom
23.05.2022
СвойствоПроявление живые организмы состоят из тех же химических элемен­тов, что и объекты неживой природы, но соотношение элементов в неживом и живом неодинаково. В живых организмах 98% химического состава приходится на четыре элемента: углерод, кислород, азот и водородОБМЕН ВЕЩЕСТВ И ЭНЕРГИИВсе живые системы поглощают необходимые им вещества из внешней среды и выделяют в нее продукты жизнедеятельнос­ти; через них проходят потоки веществ и энергии. Обмен ве­ществ обеспечивает относительное постоянство химического состава ,ИЛИ обеспечивает поддержание жизни любо­го вида и жизни вообще; в его основе лежит образование но­вых молекул и структур, обусловленное информацией, зало­женной в в организмов обеспечивать передачу признаков, свойств, особенностей развития из поколения в по­колениеИЗМЕНЧИВОСТЬ организмов приобретать новые признаки и свойстваРОСТ И РАЗВИТИЕРост выражается в увеличении размеров и массы с сохранением общих черт строения и сопровождается развитием — возник­новением нового качественного в реакциях живых организмов на внешние воз­действия; организмы избирательно реагируют на условия ок­ружающей средыДИСКРЕТНОСТЬЛюбая биологическая система (клетка, организм, популяция и пр.) состоит из отдельных, но взаимодействующих между собой частей, образующих структурно-функциональное един­ в живых организмов, обитающих в непрерывно меняющихся условиях окружающей среды, поддерживать постоянство своего химического состава и интенсивность физиологических процессов

Таблица 2. Уровни организации живой природы

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ