М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Лена200115
Лена200115
16.10.2020 11:06 •  Биология

1)Каких животный относят к подцарству Одноклеточные? назовите их общие признаки. (желательно маленький ответ)
2) Каких животных объединяют в группу Корненожки? Составте план ответа об особенностях амёбы

👇
Ответ:
He12022005
He12022005
16.10.2020

К подцарству Одноклеточные относят животных, другое название которых Это амебы, инфузории, эвглены и другие, которые состоят из одной клетки. Но, одновременно, эта клетка проявляет все признаки организма. По питания они гетеротрофы, то есть используют готовые органические вещества, которые переваривают в пищеварительных вакуолях. Дышат кислородом, растворенным в воде, вредные жидкие продукты выделяют через сократительную вакуоль, размножаются делением клетки, неблагоприятные условия переносят в виде цисты.

4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vladka0405
vladka0405
16.10.2020

Відповідь:

Пояснення:

Насамперед, різко погіршується самопочуття і слабшає імунітет. Дуже часто в людей, що відносяться до ранкових типів, але працюють вночі чи протягом доби, порушується діяльність серцево-судинної системи і терморегуляція. Вони постійно почувають втому, слабість, легкозбуджувані, їх організм не відновлюється під час відпочинку. Крім того, вони частіше, ніж інші, стають "жертвами" загострень хронічних хвороб і простудних захворювань - ОРЗ, грипу, бронхіту, тощо. При акліматизації до нових, незвичних екстремальних чи кліматичних умов відбуваються зміни в діяльності серцево-судинної, дихальної, травний систем, терморегуляції. Деякі люди неадекватно сприймають зовнішні явища. Такі ж порушення виникають на початку після переходу на вечірню, нічну, добову і трьохзмінну роботу.

4,7(77 оценок)
Ответ:
асиям1239
асиям1239
16.10.2020

9.етологія

10. 1-а 2-г 3-а 4-б

11.Рухова поведінка - система поведінки, що проявляється у специфічній та неспецифічній руховій активності тварин. Як результат життєдіяльності м'язової системи організму специфічна рухова активність проявляється у м’язових скороченнях, які відрізняються за силою, амплітудою та тривалістю, а також у кінетичній діяльності кінцівок та рухливих частин тіла.

Харчова поведінка — одна із форм поведінки у тварин, яка пов'язана з пошуком, запасанням їжі й обміном речовин. Усі тварини мають підвищену чутливість до харчових речовин.

Дослідницька поведінка у тварин – компонент психічної діяльності, що забезпечує біологічно адекватну орієнтацію поведінки тварин в ситуації новизни.

12.Розумова діяльність – здатність тварини встановлювати зв’язки між предметами та явищами зовнішнього світу й використовувати їх у новій для неї ситуації для побудови пристосувального поведінкового акту. Прикладами такої діяльності можуть служити здатність уникати небезпеки, долати перешкоди, ловити дичину і так далі. Але тут є важлива АЛЕ: тварина не завжди використовує розумову діяльність в повсякденному житті, здебільшого вона діє за звичним для неї шаблоном.

Объяснение:

4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ