Может быть это мадагаскарский присосконог
Остров Мадагаскар является домом для многих животных, которых нигде в мире больше не встретишь. К ним относятся и около 30 видов летучих мышей, одним из которых является мадагаскарский присосконог. В отличие от американского сородича, его присоски расположены не на особых ножках, а сразу на кожном покрове
Встретить мадагаскарского присосконога можно там, где произрастает равенала мадагаскарская или ее еще называют «дерево путешественника». А растет оно в дождевых и пальмовых лесах вдоль всего восточного побережья острова, в том числе и в лесах полуострова Масоала.
Свое название эта малютка получила за присоски, расположенные на основаниях больших пальцев крыльев и на подошве задних конечностей. В отличие от остальных видов присосконогов, у мадагаскарской «мышки» присасывательные диски располагаются не на особой ножке, а прямо на коже.
Тварини, як і рослини та гриби, – представники еукаріотів, тобто організмів, клітини яких мають ядро. Окрім ядра, спільними ознаками в будові клітин, як Ви вже знаєте, є наявність цитоплазми з органелами та поверхневого апарату. Але між представниками цих груп існують відмінності в будові клітин. У клітинах рослин і грибів над мембраною розташована щільна клітинна стінка з вуглеводів, яка обмежує рухливість тіла. У рослин вона побудована з целюлози, а в більшості грибів – з хітину. Тваринна клітина має лише клітинну мембрану з тонким надмембранним шаром, побудованим з вуглеводів. Клітинної щільної стінки в тваринних клітин немає. Це сприяє зміні форми клітин та активному життя тваринних організмів.
Объяснение:
тут и про тварин написала
Вона потрібна для того щоб зберегти квіти (тварини) щоб знали що їх не можна рвати (вбивати) а потрібно берегти щоб наші предкі побачили це чудо