М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lisska147
Lisska147
09.07.2022 10:14 •  Биология

Что является особенностью данного гриба?
ПОДБЕРЁЗОВИК

👇
Ответ:
Kamila28032001
Kamila28032001
09.07.2022

ответ:Особенностью подберезовика является быстрый рост и такое же быстрое старение.

Объяснение:

4,4(10 оценок)
Ответ:
ZнyцPлaй
ZнyцPлaй
09.07.2022

Характерной особенностью подберезовиков является то, что они очень быстро растут, но и быстро стареют. Созревают они обычно на шестой день и уже через сутки после этого начинают дряхлеть, в них появляется много червей — личинок грибных мух

Подробнее - на -

Объяснение:

4,5(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anuliks
Anuliks
09.07.2022
Біологія людини. її складові частини біологія людини – це наука про будову, процеси життєдіяльності, розвиток, походження, еволюцію та ічне розселення людей.  науки, що вивчають біологію людини, можна поділити на дві групи: теоретичні та прикладні.  теоретичні біологічні науки: цитологія, гістологія, анатомія, фізіологія, генетика, біохімія, біофізика.  прикладні: медицина, гігієна, валеологія, екологія.  анатомія – наука про будову організму й усіх його органів. термін анатомія походить від давньогрецького анатоме – розтинання. це пояснюється тим, що першим і основним методом дослідження людини був метод розтинання трупів.  фізіологія – наука про функції і процеси життєдіяльності організму в цілому, його органів, тканин, клітин, виявляє причини, механізми і закономірності життєдіяльності організму.  генетика – наука, що вивчає процеси спадковості та мінливості організмів, зокрема механізми передачі спадкової інформації, вади розвитку людини, спричинені її порушеннями.  антропологія – наукова дисципліна, що досліджує походження й еволюцію людини як особливого соціально-біологічного виду, утворення людських рас.  екологія людини – дослідження впливу на людину природних і соціальних факторів навколишнього середовища.  гігієна – наука про здоров’я та його збереження.  гігієна – галузь медицини, що розробляє і впроваджує методи запобігання захворюванням, вивчає вплив різних чинників довкілля та виробництва на здоров’я людини.  термін гігієна походить від грецького гігієнос – цілющий, той, що приносить здоров’я. знання гігієни та застосування на практиці цих знань є людині зміцнити свій організм, загартувати його, вберегти від різних захворювань, стати фізично розвиненою, здоровою, здатною до будь-якої праці.  на організм людини діють безперервно змінювані фактори навколишнього середовища. проте ці зміни не викликають захворювання, бо організм людини пристосовується до них. між організмом і зовнішнім середовищем існує функціональна рівновага. захворювання виникає лише тоді, коли ця рівновага порушується, тобто на людину діють фактори навколишнього середовища, незвичні по силі і якості.  людина не тільки піддається впливові факторів і умов зовнішнього середовища. вона здатна сама впливати на нього з метою поліпшення умов праці, живлення, побуту та створення відповідних умов для збереження здоров’я.
4,7(36 оценок)
Ответ:
13102005bibe
13102005bibe
09.07.2022
Помидоры, выращенные в теплице, удобряются исключительно только химическими веществами, тобишь они более вредные, но в тоже время вкусные(ибо в срок выращенны) и они быстрее растут, а еще они под постоянным контролем, значит ни о какиз сорняках и речи быть не может. В то время, как помидоры, которые растут на грядках в огороде, выращенны на природных удобрениях(например переваренный навоз со всякими добавками), их поливать нужно реже, это делает дождь, они питают в себя силы солнца и на них попадает только свежий воздух( в местности, без углекислого газа). От сюла исходит вывод: что разница идет существеннаяю у помидоров, выращенных в теплице будет больше химическиз веществ в составе, но в тоже время они будут более качественными, а у помидоров, выращенных под открытым небом, мы можем не сомневаясь сказать, что будет больше полезных и главное обогащенных витаминов.
4,6(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ