Ембріональний розвиток людини починається з утворення зиготи й закінчується народженням дитини. Він триває 40 тижнів, і за цей час з однієї клітини виростає організм, який складається з мільярдів спеціалізованих клітин. Вони утворюють тканини й органи. І порядок їх формування, і швидкість росту визначає програма, закодована в хромосомному наборі зиготи.
Объяснение:
Формування зародка із зиготи починається ще в матковій трубі. У ній відбувається поділ зиготи, діляться й клітини, які утворилися внаслідок цього. Так формується багатоклітинний зародок, що складається з диплоїдних клітин. Через деякий час клітини ембріона спеціалізуються: одні з них утворюють його оболонки, які беруть участь у забезпеченні умов існування зародка, інші формують тканини й органи нового організму.
Зигота - это клетка, образующаяся в результате оплодотворения. Зигота является тотипотентной клеткой, то есть породить любую другую. Как правило, зигота является самой ранней одноклеточной стадией развития многоклеточных организмов.
Антеридии - это мужской гаметангий водорослей и высших растений.
Симбиоз - это форма тесных взаимоотношений между организмами разных видов, при которой хотя бы один из них получает для себя пользу.
Обополые цветки - это цветки, содержащие одновременно и пестики (женские части цветка) и тычинки (мужские части цветка).
Объяснение: