М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NoNameRu1
NoNameRu1
22.06.2022 09:09 •  Биология

ЭТО ОЧЕНЬ ВЫПОЛНИТЕ ТЕСТ

Гриби і лишайники

І рівень

Вкажіть правильну відповідь “так” чи “ні”.

1. Гриби – це окреме царство

2.Причинною почорніння плодів помідорів є паразитичний:лишайник.

3.На деревах паразитуютьтрутовики.

4 Основою вегетативного тіла гриба є мікориза;

5.Запасна речовина грибів :є хітин;

6.Лишайники – це симбіоз гриба і водорості

ІІ рівень. Знайдіть правильну відповідь

1Гриби промислового культивування:

A) іржасті гриби;

Б) дріжджі;

цвілеві гриби;

Г) борошнисторосяні гриби.

2. Гриби – це організми, які:

а) живляться готовими органічними речовинами;

б) здатні створювати органічні речовини з неорганічних під час фотосинтезу;

в) і споживають готові органічні речовини, і здатні до фотосинтезу.

3. У клітинах грибів немає:

а) ядра; б) клітинної оболонки; в) хлоропластів.

4. Лишайники чутливі до:

а) наявності у грунті органічних речовин; б) чистоти повітря;

в) вмісту у грунті вологи.

5. Не мають грибниці:

а) цвілеві гриби; б) дріжджі; в) шапкові гриби.

6. Мікоризу не утворюють:

а) печериці; б) підберезники; в) підосичники.

ІІІ рівень Закінчити речення

За джерелом надходження поживних речовин гриби поділяють на:……

За формою лишайники поділяють на:…

ІV рівень.

Питання, одне на вибір.

1. Висловте власну думку щодо того, чому на окремих територіях звичайні їстівні гриби стають небезпечними для здоров'я людини.

2.Чому лишайники називають першопрохідцями?

3.Чому лишайники називають індикаторами (показниками незадовільного повітря)?

Термін виконання 19.05.20р.

👇
Ответ:
vladcjdyte
vladcjdyte
22.06.2022

1. Так

2.ні

3.Так

4. Ні

5.Так

6.Так

1.б

2.а

3.в

4.б

5.а б

6.а

1. Симбіотрофів паразитів сапротрофів

2.коркові, або накипні– у вигляді кірки (графіс, аспіцилія, леканора), листуваті – у вигляді листоподібної пластинки (стінна золотянка, пармелія) та кущисті – у вигляді кущиків (ягель, бородач).

Объяснение:

4,5(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сашуля141
Сашуля141
22.06.2022

Функції нуклеїнових кислот

Нуклеїнові кислоти в основному хімічні сполуки, які відповідають за складання генетичної інформації клітини. Нуклеїнові кислоти, як відомо, відіграють важливу роль у координації, а також підтримки клітинних процесів у всьому тілі.

До найбільш поширених типів нуклеїнових кислот включають рибонуклеїнової кислоти, відомий як РНК, і дезоксирибонуклеїнова кислота, яка є найбільш відомою як ДНК. ДНК несе відповідальність перед підтримання генетичної інформації клітини, як описано вище, а з іншого боку, РНК несе відповідальність за координацію клітинних процесів, як в генетичних інструкцій . РНК також бере участь у виробництві білків, які необхідні кліткам для виконання звичайних функцій організму

Мал.4 Транскрипція ДНК

Реплікація іншої функції, що виконуються цими нуклеїнових кислот. В основному це робиться за до ДНК що ще більше функцій у бік відтворення дочірніми клітинами. Транскрипція яких відноситься до процесу передачі генетичної інформації від клітини в матеріалах РНК іншої такої функції, що ці нуклеїнові кислоти виконують. Переклад знову є одним з найбільш важливих функцій якому молекули РНК, пов'язані зі створенням білків, необхідних для життєзабезпечення необхідні функції клітин.

4,8(82 оценок)
Ответ:
lululu4
lululu4
22.06.2022

Различают два основных вида подорлика – большой и малый. Разница между ними согласно названиям состоит в размерах птиц. У большого подорлика размах крыльев от 170 до 190 см, масса находится в пределах 2-4 кг, длина тела составляет 65-75 см. Оперение преимущественно темное со светлыми пестринами. Очень редко встречаются особи со светлым окрасом оперения.Малый подорлик – это уменьшенная копия большого, размах крыльев этой птицы от 100 до 130 см, вес от 1,5 до 2 кг, длина тела составляет 55-65 см. Окрас оперения не отличается.Подорлики являются хищными птицами, умелыми охотниками, которые никогда не питаются падалью, даже если им случается остаться совсем без пищи. Добыча их может быть самой разнообразной, главный критерий для нее – размер. Наиболее часто охотятся подорлики на мелких млекопитающих и птиц. Мышь, суслик, кролик, заяц, лягушка, уж, перепелка – таков примерный перечень основного рациона подорликов. Кроме того, этот вид обожает пить и купаться в воде. Единственный из всех орлов подорлик спокойно заходит в воду, погружая в нее свои лапы.Большой подорлик может выбирать в качестве объекта охоты также поросят, индюков и куриц, тетеревов. Но на фермерских хозяйствах подорлики начинают промышлять только в тех случаях, когда им не хватает привычного природного корма.Ареал обитания подорлика достаточно широк. Птицы распространены от Финляндии и вплоть до побережья Азовского моря. Кроме того, хищник встречается в Китае и Монголии. Именно в Монголии подорлика активно приручают и используют для охоты и охраны своего жилья от волков местные жители. Подорлики – перелетные птицы, которые на зимовья отправляются в Индию, Африку, в страны Ближнего Востока (Пакистан, Ирак, Иран, Индокитайский полуостров).Подорлик не может жить в степях или пустынях, так как свои гнезда птица строит на высоких деревьях. В таких условиях его можно встретить только неподалеку от рек, где подорлик находит подходящие места для гнездования. В северных регионах обитания птицы селятся на опушках лесов, которые граничат с лугами и полями, а порой даже с болотами.

4,8(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ