У підвищенні солоності ґрунту не обійшлось без «людського фактору»: земле- і водокористування змінило рівень ґрунтових вод, а зміни клімату, викликані людською діяльністю, вплинули на розподіл опадів і температури повітря. Що здається нелогічним, навіть зрошення полів збільшує солоність ґрунту. Вся внесена у ґрунт вода містить певну кількість солей. А оскільки рослини не можуть поглинати сіль, коли під час випаровування вода зникає, рослина не може використовувати воду, яка залишилась, тому що вона містить сіль, яка накопичувалась протягом довгого часу.
Деякі прісноводні річкові вододіли демонструють підняття рівня солі між 100% і 250%
Це створює серйозну проблему, оскільки сіль, взагалі кажучи, токсична для рослин — тактика «соління землі» здавна використовується арміями переможців, які хочуть покарати своїх ворогів і зробити важчим повторне заселення землі.
Будучи вкоріненими на місці, рослини нездатні уникати токсичних ефектів солі, через що зростаюча солоність є серйозним ризиком як для рослинництва, так і для здоров'я екосистеми в цілому.
Объяснение:
Объяснение:
Доклад по русскому языку на тему "Правила речевого этикета" предлагаю составить так:
Речевой этикет – это система общения, которая включает в себя правила общения в зависимости от ситуации, роли и позиции говорящего, социального статуса собеседника. Правила этикета либо что-то запрещают, либо что-то рекомендуют. Прежде всего, важно следить за чистотой и правильность речи, стараясь избегать ошибок и некрасивых слов. Также следует обратить внимание на тон и стиль, ведь любая речь должна быть уместной.
Не стоит забывать, что грубость и бестактность вряд ли придутся кому-то по душе. Нельзя и сюсюкаться, ведь это может быть неприемлемым в некоторых обстановках. Также есть запрет на жесты – нельзя использовать жесты устрашения или обиды. Таким образом, соблюдать правила речевого этикета совсем не сложно. Однако именно он нам добиться прекрасного диалога или дальнейшего сотрудничества.