Такой вид сожительства называется паразитизм. При этом один организм поселяется внутри тела другого организма или прямиком на его теле (в случае трутовика). При этом паразит наносит ущерб организму, за счёт которого живёт (он называется хозяином): он потребляет массу органических и неорганических веществ, истощая организм хозяина; разрушает жизненно важные клетки (в случае ВИЧ); выделяет токсины в кровь; провоцирует воспалительные процессы и другие иммунные реакции. Паразиты вызывают множество заболеваний.
Відповідь:
Ссавці́ (Mammalia) — клас теплокровних хребетних тварин, які характеризуються високим розвитком кори великих півкуль головного мозку, наявністю молочних залоз та волосяного покриву. Ссавці опанували усі середовища життя включаючи водне і повітряне.
Ссавці є одним з класів хребетних тварин. З іншими таксонами хребетних їх об'єднує спільність морфологічної і фізіологічної організації. Для анатомії і фізіології ссавців властива наявність тих же функційних систем, що й у інших хребетних; проте багато з цих систем досягли у ссавців дуже високого рівня розвитку, і в цілому цей клас вважають найвисокоорганізованішим порівняно з іншими класами хребетних.
До основних відмінних морфофізіологічних особливостей, притаманних для всіх ссавців або для переважної більшості їхніх представників, відносять: наявність молочних залоз і вигодовування потомства молоком, живородіння, справжня гомойотермія (теплокровність), наявність (хоча б в ембріональному періоді розвитку) волосяного покриву, високий ступінь розвитку неопаліума, що становить у ссавців основну частину кори головного мозку, і низку інших особливостей[
Пояснення: