ответ: Раз в месяц в женском организме, а именно в яичнике, созревает яйцеклетка, а в мужском организме созревают тысячи сперматозоидов.
Через мужской половой член в момент эякуляции сперматозоиды попадают в женское влагалище. Самый здоровый и быстрый сперматозоид достигает яйцеклетки и проникает внутрь. Образуется зигота, остальные сперматозоиды погибают.
Зигота проходит в матку, где прикрепляется к ее стенкам, начинается развитие эмбриона. Эмбрион растет и развивается, согласно своим физиологическим особенностям на протяжении 36 недель, к этому времени он достигает необходимого развития для жизни вне утробе матери.
Объяснение: или если более кратко то:
сначала мужчина опладатворяет яйцеклетку потом появляется код днк потом рождается ребенок
Відповідь:
До шапинкових грибів відносяться білі, підберезники, підосичники, сироїжки, мухомори. Вони ростуть у лісах, на луках, болотах. Більшість з них – сапротрофи.
Грибниця (міцелій) шапинкових грибів розташована у верхньому шарі грунту, багатому перегноєм. Як і у більшості грибів, вона складається з безлічі гіф – це слоєвіще гриба. У теплу вологу погоду частина гіф грибниці утворює плодові тіла, що виходять на поверхню. Плодові тіла зазвичай складаються з капелюшки та ніжки. Багато шапинкових грибів живуть тільки у взаємозв’язку з деревами. Їх грибниці щільно обплутують тонкі розгалуження коренів дерев і виконують функцію кореневих волосків, тобто грибниці сприяють постачання дерев водою і мінеральними речовинами. Від дерев гриби отримують готові органічні речовини. Тісний взаємозв’язок шапинкових грибів та дерев – це мікориза – приклад взаємовигідного Суперечки у шапинкових грибів розвиваються в нижньому шарі капелюшки. У одних шапинкових грибів спори розташовуються на платівках, радіально розходяться від ніжки. Це пластинчаті гриби. У інших – спори утворюються у вузьких трубочках капелюшки. Це трубчасті гриби.
Пояснення: