М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
котик2107
котик2107
30.11.2020 09:33 •  Биология

1. Органом дихання ракоподібних є:
а) легені; б) зябра; в) трахеї; г) покриви тіла.
2. Який тип симетрії тіла притаманний саламандрі?
а)сферична; б) двобічна; в) радіальна; г) трибічна.

👇
Ответ:

1 диафрагма

Объяснение:

4,5(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gamer2280
gamer2280
30.11.2020
забарвлення квіток, листків і стебел рослин, яке визначається наявністю в них ряду пігментів (хлорофілів, каротиноїдів, фікобілінів та антоціанів). Найпоширеніше у вищих рослин зелене забарвлення, зумовлене хлорофілом, що за його участю відбувається фотосинтез. Зеленими звичайно бувають листки, стебла. Різноманітне жовте, оранжеве, червоне забарвлення квіток та плодів зумовлене каротиноїдами; фіолетове, синє - антоціанами; сніжно-біле забарвлення віночка квіток багатьох рослин - наявністю серед безбарвних клітин заповнених повітрям міжклітинників. 3. р. може змінюватись залежно від освітлення, т-ри, реакції грунту, вмісту в ньому тих чи ін. елементів тощо. Так, зелені частини рослин при слабкому освітленні стають блідішими, а в темряві й зовсім втрачають зелений колір (див. Етіоляція); знижені і-ри сприяють утворенню антоціанів, тому листки дерев восени набувають коричневого, червоного та фіолетового кольорів різноманітних відтінків. Збагачення антоціанами інод гається при порушенні мінерального живлення рослин. Яскраве забарвлення квіток і плодів сприяє приваблюванню комах, що запилюють квітки, а також птахів, що розповсюджують плоди та насіння. У суцвіттях часто зустрічається контрастне забарвлення - крайові квітки забарвлені в один колір, а середні - в інший; це робить суцвіття ще помітнішими для комах. Листки деяких вищих рослин бувають повністю або частково забарвлені в червоний, фіолетовий, сріблясто-сірий та ін. кольори (бегонія, колеус). Це пояснюється тим, що зелений колір наявного в листках хлорофілу маскується антоціанами. Маскування зеленого кольору різними додатковими пігментами особливо часто гається у водоростей. Забарвлення грибів зумовлюють пігменти рибофлавін, хризогенін та ін. Деякі рослини (переважно сапрофіти і паразити) безбарвні (напр., бактерії, гіфи грибів).
4,6(66 оценок)
Ответ:
irina707
irina707
30.11.2020
1. Калий, магний, фосфор, сера, железо, кальций.
2. В большинстве случаев корнями. Корой корня, корневыми волосками,выталкиваются с водой в сосуды и разносятся по другим частям.
3. из-за температурной разницы. Листья в тепле, а корни поглощая холодную воду не смогут восполнить потерю влаги листьев
5. Минеральные (азотные , фосфорные, калиевые), органические (птичий помет), бактериальные(для улучшения питания растений, например, азотобактерин)
6. Фосфор регулирует кислотную и щелочную среды. Калий как нейтрализатор кислой реакции клеточного сока и участвует в тургоре. Азот - участие в фотосинтезе.
7. Это удобрение растений (минеральное, органическое) для их роста. 
4,8(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ