М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Берегиня
Берегиня
06.01.2020 05:05 •  Биология

Система заходів, направлена на створення безпечного середовища існування людини та запобігання поширенню захворювань

👇
Ответ:
Kristina17217
Kristina17217
06.01.2020

Людина займає вищий щабель живих організмів на Землі. Питання про сутність людини - одне з основних в історії філософської думки. Людина з'явилася на Землі в результаті складного й тривалого процесу історико-еволюційного розвитку. Людська гілка стала самостійною 12 -15 млн. років тому . Про людину можна сказати - це жива система, що являє собою єдність фізичного й духовного, біологічного й соціального, успадкованого та набутого.  

Як соціальній істоті, людині властивий соціальний рух, що включає в себе всі інші форми руху, які функціонують під впливом соціального, але неподільно пов'язані із природою. Це означає, що людина як соціальна істота може нормально функціонувати тільки в тому випадку, якщо вона не порушує закони природи, а лише використовує їх, діючи відповідно до цих законів.

На жаль, лише порівняно недавно люди почали розуміти, що природа являє собою дуже складну систему, в якій один біологічний вид необхідний іншому. Людина як вершина цієї системи залежить від інших видів, що спричинили своїм власним розвитком її появу, й забезпечують для неї природні умови існування.  

Людині як біологічному й соціальному суб'єктові властиві фізіологічні, матеріальні й духовні потреби. Потреби - це необхідність чогось або недостача в чому-небудь, що є обов'язковим для підтримки життєдіяльності організму, це внутрішній стимул до дії. Саме потреби відрізняють людину як суб'єкта історичного процесу, який перетворює природне й соціальне середовище, від тварини, що пристосовується до середовища, не змінюючи його.  

Біологічні потреби людини зумовлені обміном речовин - запорукою існування будь-якого організму. Прикладом таких потреб є потреба людини в повітрі, їжі, воді, теплі, сонячній енергії й ін.  

Важливу роль у житті людини відіграють матеріальні потреби. До них належать: потреба в житлі, грошах, одязі й ін., але слід зазначити, що матеріальні потреби людини безмежні й протягом всього свого життя вона прагне до максимального задоволення своїх матеріальних потреб.  

Але найдивовижніше досягнення людини - створений нею світ духовних цінностей, досягнення науки й мистецтва. Книги, картини, музичні твори, пам'ятники архітектури, система знань про оточуючий нас світ і про самих людей - все це результат творчої діяльності людини.  

Отже, людині належить особливе місце серед усіх істот, що живуть на Землі. Людина - вершина розвитку всього живого, вона пізнала таємниці навколишнього світу й створює для себе сприятливу середу існування.

Объяснение:

4,4(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arsenibest03
arsenibest03
06.01.2020

Объяснение:

1 Хромосо́мы (др.-греч. χρῶμα «цвет» + σῶμα «тело») — нуклеопротеидные структуры в ядре эукариотической клетки, в которых сосредоточена бо́льшая часть наследственной информации и которые предназначены для её хранения

2 ДНК -  дезоксирибонуклеиновая кислота, основной компонент хромосом, обеспечивает хранение и передачу наследственной информации.

ДНК - макромолекула, обеспечивающая хранение, передачу из поколения в поколение и реализацию генетической программы развития и функционирования живых организмов. ДНК содержит информацию о структуре различных видов РНК и белков.

3 Картинку и в инете можно посмотреть

4 Хранит наследственную информацию

4,5(16 оценок)
Ответ:
хорошист488
хорошист488
06.01.2020

На основании каких признаков редьку относят к семейству Крестоцветные

4) цветок из 4-х чашелистиков и лепестков, плод – стручок

2. Принадлежность к классу определяется по

2) числу семядолей в семени

3. Характерными представителями семейства крестоцветные являются

2) редис, синапис, рапс, хрен

4. Для крестоцветных характерно соцветие

2) кисть

5. Растения сем. Розоцветных отличаются наличием

А) пятичленного цветка с двойным околоцветником

В) плода – яблока, ягоды, костянки

6. Наиболее крупная систематическая категория – это

1) царство

7. Наиболее мелкая систематическая категория – это

3) вид

8. Что отличает однодольные растения от двудольных?

4) зародыш с одной семядолей

9. Характерными представителями семейства розоцветные являются

3) малина, вишня, яблоня, рябина

10. Для растений семейства розоцветные характерен плод

2) стручок

Объяснение:

4,8(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ