Емоції властиві тваринам, але вони пов'язані здебільшого із захистом від ворогів, здобуттям їжі, статевим потягом і піклуванням про потомство. Ці функції емоцій притаманні й людині. Але, на відміну від тварин, виникнення емоцій у людини переважно пов'язане з дією соціальних факторів. тварина, народжується з певними емоційними реакціями. Це первинні емоції: страх і тривога — як прояв потреб у самозбереженні; радість — це реакція задоволення від реалізації потреб; гнів — як наслідок обмеження потреби в рухах, вчинках.
Здесь надо обратить внимание, что в задании указаны разные значения использования энергии в трофической цепи при переходе с разных уровней. (В предыдущей задаче использовались одни и те же уж очень усредненные значения согласно правилу Линдемана равные 10%).
Сказано, что с первого трофического уровня на второй перейдет 10% энергии, то есть ее останется 2 * 10 (в степени 3). На третий перейдет не 10%, а всего 5%, то есть будет 1 * 10 (в степени 2) или 100 кДж. Значит такое количество энергии обеспечит на третьем уровне прирост биомассы равный 100 кДж: 50 кДж = 2 кг.
Все