М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elkaE
elkaE
06.06.2020 15:13 •  Биология

Закончите предложение, вставив нужные слова «Доказать, что растения и животные -
…………………организмы, что все процессы ………….растений и животных………….между
собой и окружающей …………».
2.Чем отличается питание животных от питания растений?
3.Каких животных называют хищниками, какие при для добывания пищи у них
имеются?
4.В чем состоит значение дыхания?
5.Какие вещества передвигаются внутри растений в процессе обмена веществ?
6.В чем заключается сходство и различие в передвижении веществ у одноклеточных и
многоклеточных животных?
7.Что такое фотосинтез?
8.Что такое гетеротрофное питание? Приведите примеры растительноядных животных.
9.Какие органы дыхания животных вы знаете.
10.Что такое нисходящий поток? По каким проводящим тканям он осуществляется?
11.Что такое корневое питание, какой участок корня осуществляет всасывание воды с
растворенными минеральными веществами из почвы?
12.Назовите известных вам всеядных животных. Зачем медведь к зиме «нагуливает» жир?
13.Какой процесс называют дыханием?
14.Что такое восходящий поток? По каким проводящим тканям он осуществляется?

👇
Ответ:
vihshgfgvf
vihshgfgvf
06.06.2020

Елена Анатольевна поставит тебе 5!)

1. Доказать, что растения и животные - живые организмы, что все процессы урастений и животных связаны между собой и окружающей средой.

2. У животных гетеротрофный тип питания то есть они используют в пищу только готовые продукты, а у растений автотрофный тип питания то есть они могут вырабатывать себе питательные вещества самостоятельно с фотосинтеза.

3. Острые зубы,сильные лапы,мощные когти,обоняние,зрение,осязание.

4. Значение дыхания состоит в насыщении организма кислородом, необходимым для огромного количества биохимических реакций и выведения из организма углекислого газа.

5. Вода, угл.газ, кислород, орг.вещества.

6. У многоклеточных для этой цели есть система органов кровообращенья, а у одноклеточных питательные вещества находятся в пищеварительных вакуолях и переносятся ими же.

7. Фотосинтез - это процесс образования органических соединений из неорганических веществ с использованием энергии солнечного света.

8. Гетеротрофное питание является режимом питания , в которых организмы зависят от других организмов, чтобы выжить.

9. Легкие, жабры, некоторые животные дышат через кожу, кишечник (кишечнополостные), трахея.

10. Поток органических веществ по ситовидным трубкам от листа ко всем органам называют нисходящим. Таким образом, восходящий поток обеспечивает транспорт неорганических веществ по сосудам, а нисходящий поток – транспорт органических веществ по ситовидным трубкам.

11. Корневое питание растений также называют почвенным питанием, или минеральным питанием. Под ним понимают всасывание корнями растений воды и минеральных веществ из почвы. Вода и минеральные вещества необходимы для жизнедеятельности растения не меньше, чем органические вещества, которые образуются при фотосинтезе.

12. Свиньи, барсуки, медведи, ежи, опоссумы, скунсы, ленивцы, белки, еноты, бурундуки, мыши и крысы, рыбы, куры, ворон, ящерицы, черепахи, рыбы, такие, как пираньи. Каждую осень медведи умеренных и полярных широт начинают готовиться к спячке. Всю весну, лето и осень эти животные активно питались, нагуливая запасы жира на зиму. После того, как укрытие найдено, медведь впадает в спячку

13. Дыхание это процесс газообмена между организмом и окружающей средой, процессе дыхания поглощается кислород и выделяется углекислый газ.

14. Восходящий поток - это поток активной энергии который симулирует человека на движение, принятие решений, активность и скорость.

Объяснение:

4,7(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
msa234
msa234
06.06.2020

1859 року Чарльз Дарвін вперше розвинув теорію, згідно з якою еволюція живих організмів – результат процесу, який називається природним відбором. Тоді він нічого не писав про людину – в часи вікторіанської Англії це було доволі ризиковано у зв’язку з позицією офіційної церкви. І лише 1871 року науковець опублікував роботу «Походження людини та статевий відбір», чим заслужив нищівну критику: йому не пробачили того, що він пояснив природне походження людини механізмом селекції.

Сьогодні потрібно розуміти: еволюція має механізм – природний відбір, але не має мети; немає завдання створити більш досконалий організм, створити організм з іншою будовою. Результатом еволюції є відбір адаптованих організмів, вони можуть бути як складнішими, так і простішими, можуть бути й зовсім «неочікуваними».

Еволюція людини почалася тоді, коли на Землі зародилося життя. За сучасними даними, вік Всесвіту – 13,5 млрд. років. 4,5 млрд. років існує Земля. І життя на ній з’явилося дуже швидко – через мільярд років. Упродовж майже 2 млрд. років життя мало вигляд одноклітинних бактерій. Дещо більше, ніж 1 млрд. років тому з’явилися евкаріотичні організми. 200 млн. років тому виникли перші ссавці – трохи пізніше від перших динозаврів. Вважають, що історія людини Homo sapiens як окремого виду триває близько 200 тисяч років.

У школі нам розповідали про еволюцію людини як про успіх, прогресивний рух від напівзігнутих істот, мавп аж до царя природи – Homo sapiens. Я би хотів заперечити постулат лінійного розвитку. Бо не було такого прямолінійного руху. Більшість сучасних вчених сходяться на думці, що природа не прагнула створити людину. Чому людина взагалі виникла? Це одне з запитань, на які відповіді немає.

Чи походить людина від мавпи? Геноми сучасних мавп – шимпанзе, бонобо, горили, орангутана – відомі повністю, як і геном людини. Його прочитали 2003 року. Різниця між геномом шимпанзе та людини – 1,2%. Незначна. Ми з ними мали спільних предків, які жили приблизно 5-6 млн. років тому. Як вони виглядали, ми не знаємо. Однак завдяки так званому відкаліброваному генетичному годинникові бачимо, що гілка спорідненості істот, яка веде до орангутанів, відділилася 12–16 млн. років тому; та, що веде до горили – 6–8 млн. років тому. Найближчі наші родичі – шимпанзе. Але людина не походить від них. Вони, як і ми, 6 млн. років розвивалися по-своєму.

Ми разом із людиноподібними мавпами належимо до гомінідів, разом з нашими безпосередніми предками, що відділились від предків сучасних мавп – до підродини гомінінів. Перші їх представники з’явилися 7 млн. років тому в міоцені. Приблизно 2 млн. років тому існувало декілька ліній чи груп споріднених видів. Вони жили водночас у різних екологічних нішах на території Африки.

Від людиноподібних мавп нас відрізняє прямоходіння та більший об’єму мозку. Прямоходіння з’явилося щонайменше 4,5 млн. років тому. Ардіпітеки жили в лісах і стали на ноги до того, ніж, як вважалось раніше, почали пристосувалися до савани. Але об’єм їхнього мозку мало відрізнявся від того, що є в людиноподібних мавп. Вважають, що з появою роду Homo, 2 млн. років тому, об’єм мозку збільшується. Тоді змінюється вид діяльності: починають використовувати знаряддя праці та «одомашнюють» вогонь.

Homo erectus (людину прямоходячу) вважали такою, що першою вийшла з Африки. Проте сучасні дані спростовують це уявлення: попередні форми також виходили за межі Африки, інколи дуже довго затримувалися в Азії. Великим відкриттям стали рештки в Грузії, біля міста Дманісі. Їх вік – близько 1,8 млн. років. Належали вони виду Homo georgicus або «примітивному еректусу». Виявляється, Африку покинули ще тоді.

Реконструкція виду Australopithecus sediba, здійснена лише 3 роки тому, засвідчує: цей австралопітек з ознаками Homo, жив у Південній Африці паралельно з Homo habilis (людиною вмілою) та з Homo ergaster (людиною працюючою).

Homo habilis (людина вміла) ходила по землі 2,3–1,5 млн. років тому, її вважають членом нашого роду. Цей вид користувався знаряддями праці, цим, припускали, відрізнявся від австралопітеків. Але зараз знаємо, що й австралопітеки використовували знаряддя праці. Й людиноподібні мавпи ними користуються. В іншій, примітивній формі, але вони горіхи колють каменем.

Вид Homo erectus за будовою тіла дуже нагадує сучасну людину. З’явився він майже 2 млн. років тому. Його предкова форма невідома. Але його нащадком вважають Homo heidelbergensis, що довго проіснував в Азії, зник близько 300 тисяч років тому. Є шанси, що цей вид – предок сучасної людини.

600 тисяч років тому Homo heidelbergensis жили в Африці і Європі. Тоді клімат, подібний до африканського, й африканська фауна поширилися на територію Євразії. Homo heidelbergensis вважають предком неандертальців. Це ймовірно. Африканські форми так званих архаїчних sapiens мають за предків людини сучасного типу. Цілком можливо. Але ми не знаємо точно. Бракує знахідок, аби повно все зіставити в часі та географії.

4,8(69 оценок)
Ответ:
GoldenKookieBunny
GoldenKookieBunny
06.06.2020
Лейкоцити - імунітет , здатність організму захищати власну цілісність та біологічну індивідуальність ,це клітини крові , функція яких захист організму. Будова гранули ( ферменти білка ), кислоти у їх цитоплазмі . Амебоподібний рух .форма відсутня , кількість на 1 мм3 6-8 тис , місце утворення червоний кістковий мозок і лімфатичні вузли , місце руйнування селезінка і місце запалення , є ядро , безбарвні ,тривалість життя 2, 3 ,4 доби ,або місяці в крайньому випадку
Еритроцити - дископодібна форма , кількість на 1 мм3 до 5 міліонів , місце утворення червоний кістковий мозок , місце руйнування селезінка, ядра немає , колір червоний (через гемоглобін ), функція транспорт О2 і СО2 ( повітря і вуглекислого газу ) , тривалість життя 120 діб
4,4(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ