М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
OskarWild
OskarWild
11.02.2023 03:27 •  Биология

Структурний ген прокаріот, в якому записана інформація про молекулу білка, складається із
1500 нуклеотидів. Скільки амінокислотних
залишків є цьому білку?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ola124
ola124
11.02.2023

В тілі риби розрізняють три відділи: голову, тулуб і хвіст. Органи руху — плавці: парні — грудні та черевні, непарні — спинний, хвостовий та анальний. Хвостовий плавець служить для поступального руху і виконує роль руля. Парні плавці забезпечують збереження рівноваги тіла, повороти, переміщення у вертикальному напрямку в товщі води. Усе тіло риб, за винятком голови, вкрите кістковою лускою. Шкіра має багато залоз, що виділяють слиз, який зменшує тертя об воду і захищає покриви від проникнення бактерій. Кровоносна система риб замкнена. Одне коло кровообігу. Серце двокамерне. Венозна кров із серця поступає в зябра, де насичується киснем, а потім у всі органи тіла. Кров розносить поживні речовини, здійснює газообмін. Серце скорочується рідко — 20 ударів за хвилину. Обмін речовин відбувається повільно, тому температура тіла риб залежить від зовнішнього середовища. Риби є холоднокровними тваринами. Риби дихають розчиненим у воді киснем, орган дихання — зябра. Справа і зліва в стінці глотки є 6—7 зябрових щілин. Вони підтримуються зябровими дугами, на яких розміщені зяброві пелюстки. Зверху зябра прикриті зябровими кришками. Кровоносні судини утворюють густу сітку капілярів. Газообмін відбувається в капілярах зябрових пелюсток. Частково в газообміні бере участь плавальний міхур. Плавальний міхур — це виріст кишечника, заповнений сумішшю газів. Він характерний лише для кісткових риб. Очі не мають повік, риби бачать на невелику відстань. Ніздрі не сполучені з глоткою, а ведуть у замкнений мішок, де містяться рецептори нюху. Смакові рецептори розташовані в ротовій порожнині, а також на всій поверхні тіла, так само, як і рецептори 1 дотику. У товщі черепа риби розташоване внутрішнє вухо, не сполучене з зовнішнім середовищем.  Для риб характерний нерест — певна послідовність безумовних рефлексів (інстинкт) та фізіологічних процесів, спрямованих на розмноження. Під час нересту самки виділяють ікринки, а самці поливають їх молоками, що містять сперматозоїди. Отже, у кісткових риб гається зовнішнє запліднення.

4,5(4 оценок)
Ответ:

Комплементарность - это взаимное соответствие молекул или их фрагментов, когда они пространственно как бы дополняют друг друга.

При этом этом молекулы связываются между собой, но это непрочные связи, это могут быть водородные или гидрофобные связи или электростатическое притяжение, и хотя эти связи слабые, когда их достаточно много они обеспечивают устойчивые молекулярные комплексы.

Например у молекулы ДНК таким образом удерживаются рядом 3 цепи благодаря возникновению водородных связей между комплементарными азотистыми основаниями: тимин - аденин - 2 водородные связи, цитозин - гуанин - 3 водородные связи.

4,8(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ