Індивідуальний розвиток організму (онтогенез) — період життя, що при половому розмноженні починається з утворення зиготи, характеризується необоротними змінами (збільшенням маси, розмірів, появою нових тканин і органів) і завершується смертю.
Зародковий (ембріональний) і післязародковий (постембріональний) періоди індивідуального розвитку організму.
Післязародковий розвиток (приходить на зміну зародковому) — період від чи народження виходу зародка з яйця до смерті. Різні шляхи післязародкового розвитку тварин — пряме і непряме:
прямий розвиток — народження потомства, зовні схожого на дорослий організм. Приклади: розвиток риб, плазунів, птахів, ссавців, деяких видів комах. Так, мальок риби схожий на дорослу рибу, каченя на качку, кошеня на кішку;
непрямий розвиток — чи народження вихід з яйця потомства, що відрізняється від дорослого організму по морфологічних ознаках життя (типу харчування, характеру пересування). Приклад: з яєць хруща з'являються червоподібні личинки, живуть у ґрунті і харчуються коренями на відміну від дорослого жука (живе на дереві, харчується листами).
Стадії непрямого розвитку комах: яйце, личинка, лялечка, доросла особина. Особливості життя тварин на стадії яйця і лялечки — вони нерухомі. Активний іб життя личинки і дорослого організму, різні умови проживання, використання різної їжі.
Значення непрямого розвитку — ослаблення конкуренції між батьками і потомством, тому що вони поїдають різну їжу, у них різні місця проживання. Непрямий розвиток — важливе пристосування, що виникло в процесі еволюції. Воно сприяє ослабленню боротьби за існування між батьками і потомством, виживанню тварин на ранніх стадіях післязародкового розвитку.
Объяснение:
Вопрос немного неправильный, мы чувствуем запах веществ, если конечно у них есть запах.
Объяснение:
Давай объясню так, в носу у нас есть такие кармашки, если можно так сказать, если предмет пахучий, то молекулы этих предметов попадают в нос, а если быть точнее в эти кармашки, а дальше нас мозг принимает этот сигнал и мы чувствуем запах, но это так, если говорить простым языком, соответственно, за каждый запах отвечает разный сигнал, поэтому мы чувствуем много разных запахов. Ваш вопрос звучал так, почему мы не чувствуем запах твёрдого предмета? Давай приведу такой пример: возьмём любой пахучий фрукт тот же Дуриан или обычное яблоко, у первого же запах отвратительный, а у яблок, довольно приятный и сладкий, это можно проверить, если собрать побольше яблок в помещении, ну это как пример. Или запах пластика, новой одежды, запаха новой книги или старой бумаги, всё это твёрдые предметы.
АКМОЛИНСКАЯ ОБЛАСТЬ ПЛОТНОСТЬ : 5,048чел/км²
КАРАГАНДИНСКАЯ ОБЛАСТЬ ПЛОТНОСТЬ : 3 человека
ЮКО : 24,67 человека на км²