М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vikt24oria
vikt24oria
26.09.2020 22:50 •  Биология

Вкажіть органи нападу і захисту в ракоподібних​

👇
Ответ:
Fenef
Fenef
26.09.2020

У ракоподібних клешні служать для відпугування хижаків,та для нападу на протилежну тварину подібну собі.

Ракоподібні мають хітиновий панцир яким вони повністю вкриті,для захисту свого тіла.

Объяснение:Думаю ви зрозуміли що я написав,та вам допоміг.

4,7(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ANNAAFANASYEVA1
ANNAAFANASYEVA1
26.09.2020

Віруси можна назвати внутрішньоклітинними паразитами. Вони занадто малі , щоб можна було помітити їх неозброєним поглядом. Самі по собі розмножуватися не можуть , тому змушені вторгатися в клітини «господаря» , щоб запозичити його механізми відтворення собі подібних. Поза клітин «хазяїна » віруси неактивні.

Віруси складаються з генетичного матеріалу (ДНК або РНК) , оточені захисним шаром білка. Вони здатні до фіксації в клітинах і розвитку в них . Це клітини слизових оболонок , наприклад , дихальних шляхів. Ці клітини особливо уразливі , бо не покриті захисною плівкою.

Що таке бактерії ?

Бактерії — це мікроорганізми , які складаються з однієї клітини , нехай і примітивної в порівнянні з клітинами тварин , людей і навіть рослин. Вони здатні розмножуватися самі по собі , так як вони можуть ділитися. Їх форми змінюються, і лікарі використовують ці характеристики , щоб розділити їх на групи.Бактерії існують скрізь , всередині і на поверхні наших тіл . Більшість з них абсолютно нешкідливі , а деякі навіть дуже корисні.

Але поряд з корисними і нешкідливими існують бактерії , які можуть викликати захворювання , тому що потрапляють в уразливі місця на нашому тілі або просто тому , що імунітет людини не справляється з регулюванням їх кількості.

4,8(65 оценок)
Ответ:
Glitchyyy
Glitchyyy
26.09.2020

ответ:Ахати́на гигантская[1] (лат. Achatina fulica) — сухопутный брюхоногий моллюск из подкласса лёгочных улиток. Широко рас в странах с тропическим климатом, высокоинвазивный вид, является вредителем сельскохозяйственных растений, особенно сахарного тростника. Находится в списке из 100 наиболее инвазивных видов[2]. В настоящее время дальнейшее расширение ареала ахатины остановлено благодаря строгим мерам по поддержанию карантина. Была предотвращена начавшаяся инвазия улитки в США. В Европе, в том числе в России, где выживание ахатин по климатическим условиям в природе невозможно, они часто содержатся в качестве домашних животных.Кладка ахатина

Яйца у африканской улитки белого или светло-желтого цвета, покрытые твердой оболочкой. Овальной формы, в диаметре 4-5 мм. Количество яиц в кладке разное в зависимости от вида ахатина, но в среднем от 50 до 400 шт. Чем старше улитка становится, тем больше увеличивается количество яиц в кладке.

Объяснение:

4,5(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ