М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ФёдорХоменко
ФёдорХоменко
03.01.2022 10:42 •  Биология

Нащадки коней білої та гнідої мастей мають золотисто-жовте забарвлення. У пари золотисто-жовтих коней народжуються біле та гніде лошата. Вирахуйте вірогідність народження саме таких лошат якщо відомо, що біла масть не повністю домінує над гнідою. Чи можуть бути у потомстві батьківської пари золотисто-жовті лошата?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
hatasa75
hatasa75
03.01.2022

Відповідь:

Вегетативне розмноження — тип безстатевого розмноження, при якому з частини материнського організму утворюються ідентичні йому за своїми спадковими ознаками нові особини. Іншими словами, це відтворення цілого організму з його вегетативних частин. Воно ґрунтується на здатності організмів відновлювати відсутні частини тіла — регенерації.

Вегетативне розмноження — типова властивість рослин, яка відрізняє їх від тварин.

Вегетативним розмноженням, називається відтворення рослин з їх вегетативних частин, тобто з частин талому, пагона чи кореня. Найскладніших та найрізноманітніших форм воно досягає в вищих і особливо у квіткових рослин.

В водоростей та грибів відбувається шляхом відділення неспеціалізованих ділянок талома або за до утворення спеціалізованих ділянок.

Серед тварин вегетативне розмноження поширене в нижчих безхребетних (кишковопорожнинних, плоских червів), здійснюється або шляхом ділення, або за до брунькування клітин. При діленні клітин утворюються дві (чи більше) однакові за розмірами дочірні клітини, при брунькуванні — від великої (материнської) клітини або частини організму відбруньковується маленька (брунька).

Пояснення:

4,4(89 оценок)
Ответ:
Marshmelloo
Marshmelloo
03.01.2022

Объяснение:

Рецессивный признак сцеплен с Х хромосомой. Для того, чтобы болезнь проявился у девочек тоже, необходимо, чтобы встретились два Х^а. Такое возможно, если женщина с генотипом Х^А Х^а родит ребенка от больного мужчины с генотипом Х^а У. Но это не возможно, потому что больные мальчики умирают в 10-12 лет и не могут оставить потомство.

Болезнь не исчезает с популяции человека, потому что девочки являются носителями болезни и могут передавать потомству (если в потомстве будут мальчики, у них будет летальный исход, если будут девочки, то они будут здоровы, но могут быть носителями признака).

4,6(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ