М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Adn2001
Adn2001
20.08.2020 01:45 •  Биология

За добу людина споживає в середньому 430г кисню одне дерево. Середніх розмірів за вегетаційний період поглинає близько 42кг вуглекислого на скільки діб вистачить людині кисню продукованого одним деревом за вегетаційний період? Скільки дерев має припадати на одну людину,щоб забезпечити її киснем протягом року?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
3586460
3586460
20.08.2020

Людина, як і все живе на нашій планеті, перебуває під постійним впливом різних параметрів навколишнього середовища, зокрема електромагнітних випромінювань Землі, які багато в чому визначають життєдіяльність організму.

Поряд із позитивними, тобто корисними, випромінюваннями навколишнього середовища (природи, живих організмів) і випромінюваннями космосу існують випромінювання, що негативно впливають на здоров'я людини. Це електромагнітні випромінювання геопатогенних зон Землі.

Ознайомившись із матеріалами цієї теми, ви довідаєтесь про походження земного випромінювання, про його вплив на людину та про методику виявлення геопатогенних зон Землі. Ви також навчитесь визначати решітчасту сітку електромагнітних випромінювань Землі, що йдуть вертикально вгору як площини, оволодієте певної міри захисту організму від негативних впливів земного випромінювання.

З курсу фізики ви вже знаєте, що людина постійно перебуває в полі природних електромагнітних хвиль, які надходять із космосу та випромінюються Землею, а також штучно створюваних людиною джерел цих хвиль (теплотраси, мережі електропередачі, водопроводи тощо).

Перед людством постала реально загроза деструкції механізмів підтримки та відновлення основних функціональних характеристик біосфери, знищення природи як сукупності умов існування біологічного людського організму, самознищення людства. Локальні екологічні катастрофи зливаються в єдине ціле. Глобальна екологічна криза, викликана людською діяльністю, загрожує перерости у глобальну екологічну катастрофу, коли процеси руйнування природи матимуть незворотний характер.

4,6(49 оценок)
Ответ:
vladrake
vladrake
20.08.2020
Сейчас объясню так, как понимаю я. Жил например динозавр, вот умер, дальше произошло процес гниения и остались одни только кости, а их уже засыпало сверху песком(землёй, камнями и т.д.) на слое почвы начинает произрастать трава, деревья и т.д. И так с каждым днём, месяцем, годом, десятилетием и веком всё образуется новый слой почвы, новые растения, а кости нашего динозавра не могут гнить, для процесса гниения нужен воздух, а маленько что было, то своими корнями "выдышала " трава и деревья. Потом приходят археологи раскапывают данный участок суши и находят кости. :)
4,8(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ