М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
namik2404
namik2404
06.10.2021 12:50 •  Биология

Какое значение имеют эдафические факторы для живых организмов? ​

👇
Ответ:
лина2110
лина2110
06.10.2021

Объяснение:

Эдафические факторы влияют на плодородие почв,их увлажнение,наличие микроэлементов.Также они влияют на жизнь ценобионтов.

4,8(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TriPPPix
TriPPPix
06.10.2021

Холодових рецепторів в організмі близько 250 тис, теплових — до 30 тис.

Объяснение:

ответ на украинском:

До терморецепторам, або температурним рецепторів відносяться два види нервових закінчень. Одні з них (колбочки Краузе) сприймають в основному холодові роздратування, а другі (тільця Руффіні) — теплові роздратування. Розміщені терморецепторів в шкірі, а також в слизовій оболонці носа, рота, гортані, стравоходу, шлунка і кишечника. За будовою терморецептори являють собою клубочки тонких нервових закінчень, які містяться в сполучнотканинних капсулах. Зміна зовнішньої температури дратує терморецептори шкіри і викликає в коркової частини аналізатора відчуття тепла або холоду. Внаслідок цього рефлекторно змінюється просвіт кровоносних судин шкіри, завдяки чому змінюється її кровопостачання і температура.

Холодових рецепторів в організмі близько 250 тис, теплових — до 30 тис.холодові рецептори розташовані на глибині 0,17 мм, а теплові — 0,3 мм від поверхні шкіри. Завдяки цьому теплові рецептори збуджуються відносно повільно, тоді як холодові реагують дуже швидко, як на роздратування з температурою нижче 18-20 ° С і на роздратування температурою вище 40-45 ° С (наприклад, ефект «гусячої шкіри» при зануренні тіла в гарячу воду ). Терморецептори постійно інформують організм про стан і зміну температури навколишнього середовища і є найважливішою ланкою в підтримці температури (термостазу) тіла.

4,5(62 оценок)
Ответ:
Среди обитателей лесов есть звери, ведущие строго наземный образ жизни Такие,например,как лоси.Лес служит им укрытием, ветки и листья деревьев — отчасти кормом. Млекопитающие, обитающие в открытых пространствах, имеют различные формы и степень специализации. У копытных и некоторых хищников сравнительно острое зрение, их быстрый бег при больших переходах в поисках корма и воды, при преследовании. Жилищ или временных убежищ копытные млекопитающие не устраивают и рождают на поверхности земли развитых детенышей уже в первые дни передвигаться вместе с матерью.
4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ