Объяснение:
Архе́ї (також архебактерії)— одна з груп живих організмів, до якої належать мікроскопічні одноклітинні прокаріоти, що дуже відрізняються низкою фізіолого-біохімічних ознак від справжніх бактерій (еубактерій). Хоча досі є невизначеність в точному філогенезі цих груп, археї, еукаріоти і бактерії є фундаментальними групами в так званій системі трьох доменів. Подібно до бактерій, археї — це одноклітинні організми, що не мають ядра і тому класифікуються як прокаріоти (Prokaryota) — відомі також як Monera в таксономії п'яти царств. Археїв спочатку було виявлено в екстремальних середовищах, але потім їх було знайдено в усіх типах екосистем. Архебактерії істотно відрізняються від інших мікроорганізмів за складом і послідовністю нуклеотидів у рибосомних і транспортних РНК
1.Глаза у улиток находятся на кончиках подвижных и длинных верхних щупалец, которые иногда называют рогами, хотя в отличии от настоящих рогов, твердой ткани в щупальцах улитки нет и они очень подвижны. Кроме того, на тех же верхних щупальцах у улиток находится и нос, вернее орган его замещающий, которым улитка распознает запахи. А вот за чувство вкуса у улиток отвечают нижние рожки-щупальца.
2.У Виноградных улиток - от 25 до 75 тысяч зубов
3.Брюхоногие и двустворчатые моллюски это многоклеточные животные, тело большинства видов данных классов моллюсков полностью или частично покрыто раковиной. У брюхоногих раковина дельная, часто асимметричная и закрученная, у двустворчатых — состоит из двух створок.
Объяснение:
поставь удачи))