ответ:Подібність мохів, папоротей та покритонасінних в тому, що це багатоклітинні організми, тіла яких диференційовані на органи. Всі вони відносяться до вищих рослин.
Риси відмінності полягають в тому, що мохи та папороті розмножуються за до спор, а покритонасінні - за до насіння. У мохів та папоротей життєвий цикл складається з спорофіту та гаметофіту, а у покритонасінних є виключно статеве покоління. Мохи здатні до фотосинтезу лише в гаметофітному поколінні, папороті - лише в спорофітному, а покритонасінні здатні до фотосинтезу в будь-якому випадку. У мохів замість коріння ризоїди, а у папоротей та покритонасінних - повноцінні корені. Існує ще ряд суттєвих морфологічних відмінностей, але цього, напевно, буде цілком достатньо
Объяснение: можно лучший ответ
Основная ткань (по другому Паренхима) составляет большую часть всех органов. Основная ткань делится на несколько подтипов основной ткани:
1) Ассимиляционная ткань (отвечает за процесс фотосинтеза)
2) Запасающая (Ну запасает питательные вещ-ва)
3)Воздухоносная ткань (развита у водоносных растений, чтоб они удерживались на воде)
4) Водоносная (нужна чтобы растение в засушливых местах не умирало от недостатка влаги)
5) Выделительная (накапливает в себе особые вещ-ва которые нужны для защиты, либо привлечения насекомых)
проксимальный каналец - сегмент нефрона, начинающийся от почечного полюса капсулы Боумена до начала петли Генле. (см. рисунок)
функции проксимального канальца:
1. эффективное регулирование pH фильтрата путем обмена ионов водорода (Н) в интерстиции на ионы бикарбоната (HCO3) в фильтрате;
2. выделение органических кислот
(к примеру, креатинина)