ответ:Хромосомы являются компонентами клеток, которые состоят из ДНК и расположенные в ядре наших клеток . ДНК хромосомы настолько долго, что она должна быть обернуты вокруг белков называемых гистонов и свернута в петлю хроматина для того , чтобы им быть в состоянии вписаться в наших клетках. ДНК , содержащая хромосомы состоит из тысяч генов , которые определяли все о человеке. Это включает в себя определение пола и унаследованные черты , такие как цвет глаз , углубления и веснушки . Откройте для себя десять интересных фактов о хромосомах.
Объяснение:
1.1 живий організм
2.водне
3.підземне
4.надземно-повітряне
2.2водному середовищі, як правило, не існує небезпеки втрати води організмом тварини. Тому в багатьох водних тварин покриви тіла тонкі (медузи, черви, одноклітинні). Газообмін у них відбувається через усю поверхню тіла. У водних тварин зі щільнішими покривами за газообмін відповідають органи дихання. У риб це зябра, поверхня газообміну яких постійно омивається потоком води. Він постачає кисень і виносить вуглекислий газ, що виділився. Водні ссавці (дельфіни, кити) дихають за до легенів, і за кожною порцією кисню їм доводиться виринати на поверхню
3.Коливання температури в ґрунті невеликі, у ньому достатньо органічних речовин (коріння рослин, інші організми), проміжки між його частинками заповнені вологою і повітрям. Проте вміст кисню в ньому значно менший, ніж у наземно-повітряному середовищі, а вуглекислого газу набагато більше. Ґрунт дуже щільний, і пересуватися в ньому складно. Тому в цьому середовищі переважають одноклітинні і дрібні багатоклітинні тварини, у яких газообмін відбувається через усю поверхню тіла. Видів тварин, що дихають легенями, у ґрунті мало (кроти, польові миші).
У кротів кінцівки пристосовані для риття ходів і нірок, а дощовий черв'як просто «проїдає» ходи в ґрунті.
4.Наземні тварини помірних широт вимушені пристосовуватися до значних коливань температури в їх середовищі проживання. Від спеки тварини рятуються в нірках, у тіні дерев. Ссавці охолоджують своє тіло, випаровуючи воду через епітелій ротової порожнини (собака) або під час потіння (людина). З наближенням холодів шерсть звірів густішає, вони накопичують під шкірою запаси жиру. З настанням зими деякі з них, наприклад бабаки і їжаки, впадають у сплячку, що допомагає їм пережити зимову нестачу їжі. Рятуючись від зимового голоду, деякі птахи (журавлі, шпаки) відлітають до теплих країв.
1) Бактерии имеют круговые хромосомы
2) Хромосомные числа варьируются среди организмов
3) Хромосомы определяют, являетесь ли вы мужчиной или женщиной
4) Х-хромосомы больше, чем Y-хромосомы
5) Не все организмы имеют половые хромосомы
6) Хромосомы человека содержат вирусную ДНК
7) Теломеры хромосом связаны со старением и раком
8) Клетки не восстанавливают повреждение хромосом во время митоза
9) Мужчины увеличили активность Х-хромосомы
10) Есть два основных типа мутаций хромосом
Объяснение: