М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tntemirlan
tntemirlan
12.04.2021 09:58 •  Биология

В каких органах растения больше всего лейкапластов? 1.в стебле
2.в почве
3.в корне
4.в цветке

Какие растения проявляют сезонные явления?
1.кипарис
2.пихта
3.тис
4.бук

дайте краткий и точный ответ

👇
Ответ:
Malayalam
Malayalam
12.04.2021

в корне;

второй не знаю

4,4(97 оценок)
Ответ:
Yuliya475
Yuliya475
12.04.2021

1. в корне

2. бук

Объяснение:

4,6(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
андрей2048
андрей2048
12.04.2021

Матричный синтез происходит в двух случаях: при самоудвоении (репликации) молекулы ДНК и при транскрипции (синтезе РНК). Он лежит в основе процесса воспроизведения себе подобного. 

 

К реакциям матричного синтеза относят репликацию ДНК, синтез РНК на ДНК (транскрипцию), синтез белка на мРНК (трансляцию), а также синтез РНК или ДНК на РНК вирусов.

 

При транскрипции фермент РНК-полимераза присоединяется к группе нуклеотидов ДНК — промотору. Промотор указывает место, с которого должен начаться синтез мРНК. Она строится из свободных нуклеотидов комплементарно молекуле ДНК. Фермент работает до тех пор, пока не встретит еще одну группу нуклеотидов ДНК — стоп-сигнал, возвещающий о конце синтеза мРНК. 

 

Молекула мРНК выходит в цитоплазму на рибосомы, где происходит синтез полипептидных цепей. Процесс перевода информации, содержащейся в последовательности нуклеотидов мРНК, в последовательность аминокислот в полипептиде называется трансляцией. 
Определенная аминокислота доставляется к рибосомам определенным видом тРНК.

4,5(25 оценок)
Ответ:
ForaN777
ForaN777
12.04.2021

1 Папороті - трав'янисті рослини, у них немає камбію, тому серед них не зустрічаються дерева. Листя - великі сильно розсічені, відходять від кореневища. Черешки покриті бурими лусочками. Листя наростають верхівкою (як пагони), молоде листя утворюють на верхівці завитки - «равлики», які захищають верхушечную меристему. Через цих особливостей, не властивих листю, їх називають вайямі. На кореневище утворюються додаткові корні.Папоротнікі - переважно лісові рослини. Особливо багато їх у вологих лісах тропіків. Листя тропічних папоротей різноманітні за формою і розмірами: можуть бути сильно розсічені і цільні, від 3-4 мм (2-4 см) до 2 м (найбільші 5-6 м). Деякі являють собою ліани з видатними стеблами і листям, іноді до 30 м.2Общее число видів близько 35 тис.

В життєвому циклі мохоподібних, як і інших вищих рослин є чергування двох фаз: спорофіта і гаметофіта. Однак, домінує (переважає) гаметофит, в той час як у всіх інших вищих рослин домінує спорофіт. Саме тому, моховидні розглядають як самостійну бічну гілку в еволюції вищих рослин.

Гаметофіт зазвичай багаторічний. Він являє собою листоподібний талом або рослину у вигляді пагона, розчленованого на стебло і листя. Корній немає, їх функцію виконують ризоїди - вирости поверхневих клітин тіла. Органи статевого розмноження - багатоклітинні. Спорофит, званий у Моховидних спорогонія, грає підлеглу роль. Він являє собою циліндричну ніжку, що закінчується кулястої, еліптичної або циліндричної коробочкою, всередині якої утворюється спорангій зі спорами. Спорогон паразитує на гаметофите, так отримує від нього воду і необхідну їжу. Максимальна довжина тіла (гаметофіту і спорогона) - 60 см.

Моховидні поширені на всіх континентах світу, але нерівномірно. У тропічних країнах - переважно в горах. Незначне число видів зростає в посушливих умовах, наприклад в степах. Деякі види ведуть епіфітний б життя на кірці дерев або водний. Основне різноманітність видів зосереджено у вологих місцях північної півкулі, в областях з помірним і холодним кліматом. У складанні рослинного покриву, особливо тундр, боліт і лісів, їм належить видатна роль.

Моховидні за своєю організацією і екології ще близькі до водоростей. Як і у водоростей, у них немає судин і коренів. Деякі примітивні представники мають вегетативне тіло у вигляді стелиться таллома з верхівковим (дихотомічний) розгалуженням, схожого на них металів водоростей. Запліднення пов'язане з водою. Серед Моховидних, як і серед водоростей, немає дерев'яніють форм. 3 Найважливіша особливість цветковихрастеній - наявність спеціалізованого генеративного органу - квітки, що бере на себе функції статевого розмноження і залучення агентів запилення. Цветковиерастенія укладають свої семязачатки (семяпочки) в порожнину зав'язі, яка утворена зрощенням відкритого плодолистка.

Це всi риси - важливiшi обирайте самi , гадаю оцiнете мою до

4,4(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ