М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nataliakonstan1
nataliakonstan1
05.07.2021 08:38 •  Биология

Вкажіть причини порушення природного коло обігу Фосфору в біосфері в результаті антропогенної діяльності :

👇
Ответ:
Лида147
Лида147
05.07.2021

Цикл фосфору є біохімічним циклом, який описує рух фосфору через літосферу, гідросферу і біосферу. На відміну від багатьох інших біогеохімічних циклів, атмосфера не грає істотну роль в русі фосфору, так як фосфор і фосфорні сполуки, як правило, тверді частинки в типових діапазонах температури і тиску, знайдених на Землі. Виробництва фосфіну газу відбувається тільки в спеціальних умовах.

Кругообіг фосфору в ґрунті

На землі, фосфор (хімічний символ, P) поступово стає все менш доступним для рослин, тому що він повільно втрачається в стоці. Низька концентрація Р в ґрунтах зменшує ріст рослин, і уповільнює зростання мікробів у ґрунті — як показано в дослідженнях ґрунту мікробної біомаси. Ґрунтові мікроорганізми діють як обидві раковини і джерела наявних P в біогеохімічному циклі. Локальні перетворення Р є хімічними, біологічними та мікробіологічними: головні в довгостроковому кругообігу в глобальному циклі, проте, наводяться в русі тектонічних рухів в геологічний час.

Люди викликали значні зміни в глобальній P циклу через видобування P мінералів і використання P добрив, а також доставку їжі з ферм в міста, де вона втрачається у вигляді стічних вод

4,5(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
imrangaraev
imrangaraev
05.07.2021

Лету́чие мы́ши (лат. Microchiroptera) — обобщающее название для представителей отряда рукокрылых за исключением крыланов. На протяжении долгого времени летучих мышей рассматривали как подотряд, пока по кариологическим и молекулярно-генетическим данным не было показано, что эта группа сборная: представители надсемейства Rhinolophoidea более родственны крыланам, чем прочим летучим мышам. Тем не менее, в русскоязычной научной и научно-популярной литературе название продолжают использовать в прежнем значении. Фактически под это название попадают представители 6 семейств, относящихся к Rhinolophoidea, и 14 семейств, ныне объединяемых в подотряд Yangochiroptera; также летучими мышами называют представителей ископаемых семейств отряда, некоторые из которых, по-видимому, древнее, чем разделение ныне живущих групп, включая крыланов.

4,8(36 оценок)
Ответ:
nikitinaalens78
nikitinaalens78
05.07.2021

Відповідь:

Пе́рша сигна́льна систе́ма — одна серед інших сигнальних систем, сукупність нервових процесів, що виникають у корі великих півкуль головного мозку людини і тварин при безпосередньому впливі подразників зовнішнього та внутрішнього середовища на рецептори. Є основою безпосереднього відтворення об'єктивної дійсності у формі відчуттів і сприймання. У людини перша сигнальна система функціонує в постійній взаємодії з другою сигнальною системою, утворюючи єдиний механізм, який здійснює вищу нервову діяльність. До першої сигнальної системи відносяться органи сприймання тобто ніс, очі, рот тощо

Друга сигнальна система — одна з двох сигнальних систем людини; умовні рефлекси, вироблені на слова й позначені ними поняття. Дія слова,як сигналу, визначається смисловим значенням, зв'язком з певними предметами навколишнього середовища.

Пояснення:

4,6(51 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ