М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
анг36
анг36
23.03.2021 06:56 •  Биология

В ОБИОХ ЗАДАНИЯХ НУЖНО ВЫБРАТЬ НЕСКОЛЬКО ОТВЕТОВ!


В ОБИОХ ЗАДАНИЯХ НУЖНО ВЫБРАТЬ НЕСКОЛЬКО ОТВЕТОВ!

👇
Ответ:
Dasssshenka
Dasssshenka
23.03.2021

3. 2 и 4

4. 3 и 1

По факту...

4,8(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikolsonr
nikolsonr
23.03.2021
Взаимосвязь пластического и энергетического обмена: пластический обмен поставляет для энергетического обмена органические вещества и ферменты, а энергетический обмен поставляет для пластического — энергию, без которой не могут идти реакции синтеза. нарушение одного из видов клеточного обмена ведет к нарушению всех процессов жизнедеятельности, к гибели организма.  все множество обменных процессов подразделяется на два противоположных потока реакций, которые называются энергетический обмен и пластический обмен. пластический и энергетический обмен – это сопряженные (взаимосвязанные) процессы. продукты реакций пластического обмена рано или поздно вступают в реакции энергетического обмена и наоборот. энергия, полученная в ходе реакций энергетического обмена, используется в реакциях пластического обмена. реакции метаболизма рано или поздно завершаются превращением всей исходной энергии в тепло. 
4,6(60 оценок)
Ответ:
666555y67767676
666555y67767676
23.03.2021

Відповідь:

Кити все своє життя проводять у морі. Проте тепла кров, присутність легенів і годування дитинчат молоком указує на приналежність їх до класу ссавців. У багатьох відношеннях вони більш схожі на риб. Тіло їх масивне і незграбне, без жодного розділення на частини.

Голова в більшості випадків, потворно велика, вона поступово переходить в тулуб, який закінчується горизонтальним хвостовим плавником (плесом).

Передні кінцівки - справжні плавники, ніякого натяку бодай на будь-яки пальці.

Розглянемо наступні риси, характерні для китоподібних:

- сильно розщеплений рот, без натяку на губи, в якому або незвичайно велика кількість зубів, або особливі піднебінні рогові пластинки;

- відсутність мигальної перетинки на очах, положення сосків позаду тіла, тонка, гладка на дотик темна шкіра, жирна і бархатиста, лише з украй рідкісним щетиноподібним волоссям.

Під шкірою відкладається незвичайно товстий шар жиру. Останнім просочені і всі його кістки, тому вони завжди мають жовтий вигляд.

Хребет - украй простій, причому багато хребців зростаються між собою. Справжні ребер мало (від 1 пари до 6), проте несправжніх - значно більше.

У всіх зародків китоподібних існують зуби, але розвиваються тільки у зубастих китів; у беззубих же замість них розвиваються своєрідні органи у верхній щелепі і небі, у вигляді рогових пластин (китовий вус), які звішуються далеко вниз, причому зовнішні прикріплені до верхньої щелепи, вони набагато довше внутрішніх, піднебінних.

- Язик великий, слинних залоз немає, шлунок розділено на 4-7 частин, сполучених між собою декількома отворами у вигляді отворів-лійок.

- Жовчного міхура немає.

- Ніс абсолютно втратив значення органу дихання і служить тільки для проходу повітря. Ніздрі знаходяться на найвидатнішій частині голови; дихальне горло широке, легені об'ємисті.

Мозок китів украй незначний: у кита вагою в 300 пуд., завдовжки в 3 саж., мозок важив всього лише 5 фунтів, тобто не більш, ніж у людини вагою в 6 пуд.

Пояснення:

4,8(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ