1. m ( зерна) = 3500 кг = 3,5 т
2. Симбиотические бактерии ферментирующие растительную пищу.
Объяснение:
1.
зерно злаков -> мышь -> полевка -> хорек -> филин
m (филина) = 3,5 кг
Правило экологической пирамиды: каждый последующий пищевой уровень имеет массу в 10 раз меньшую, чем предыдущий. Значит рассматриваем в обратном порядке от филина, умножая массу на 10.
3,5 кг ⇒35кг ⇒350кг ⇒3500кг
m ( зерна) = 3500 кг = 3,5 т
2. У жвачных животных отсутствуют собственные ферменты для переваривания целлюлозы растительной пищи. Поэтому в рубце ( верхнем отделе желудочно-кишечного тракта жвачных) обитают симбиотические бактерии, которые расщепляют целлюлозу для дальнейшего усвоения организмом жвачных животных. Без этих бактерий жвачные животные не переваривать поедаемую траву.
Відповідь:
1. Клітина — елементарна одиниця живого, основна одиниця будови, функціонування, розмноження і розвитку всіх живих організмів.
2. Клітини всіх одноклітинних і багатоклітинних організмів мають спільне походження і подібні за своєю будовою і хімічним складом, основними проявами життєдіяльності та обміном речовин.
3. Розмноження клітин відбувається шляхом їх поділу. Нові клітини завжди виникають з попередніх клітин.
4. У багатоклітинних організмів, які розвиваються з однієї клітини, різні типи клітин формуються завдяки їхній спеціалізації протягом індивідуального розвитку особин і утворюють тканини.
5. Із тканин формуються органи, які тісно пов'язані між собою.