М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rasimallamurato
rasimallamurato
14.04.2022 15:59 •  Биология

Атом мен молекула уксастыгы

👇
Ответ:
2508sanya
2508sanya
14.04.2022

Атом дегеніміз - химиялық жолмен бөлінбейтін затттың ең ұсақ бөлшегі;

Молекула дегеніміз - заттың қасиеттерін бойына жинаған оның ең кіші бөлшегі;

Айырмашылы: атом ең кішісі, молекула атомнан үлкені; Атомда белгілі бір қасиеттер болмайды, ал молекулада заттың химиялық, физикалық қасиеттері жиналады;

Объяснение:

Думаю правильно.

4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
spetsialist
spetsialist
14.04.2022

Утконос- это млекопитающее животное, похожее на утку. Из-за того что у него (грубо говоря нос) похож на утиный клюв, его и прозвали УТКОНОС.

В отличии от других млекопитающих он откладывает яйца. Ещё у утконоса есть хвост, похожий на бобриный и перепонки между пальцами которые ему дают хорошо плавать. Утконос в целом живёт в Австралии. Оно изображено на реверсе австралийской монеты в 20 центов. Удивительно, но Утконос ещё и признан одним из символов Австралии! В общем это удивительное животное ещё многое скрывает от нас!

Объяснение:

Ну как то так написал говориться!

4,6(3 оценок)
Ответ:
shalamova07200
shalamova07200
14.04.2022
Будова зубів
Зуби будь-якої тварини покриті емаллю - особливою тканиною, що на 97% складається з неорганічних речовин. Завдяки цьому емаль є найбільш твердою тканиною в організмі і чудово захищає зуби. Але навіть таку тверду тканину можуть зруйнувати деякі хімічні речовини.Щоб у тварини, яка харчується такою їжею, шар емалі вцілів, він повинен бути дуже потужним, і зуби травоїдних відрізняє саме така особливість. У хижаків небезпека зруйнувати емаль не така велика, тому немає необхідності в потужному шарі. У хижаків шар емалі набагато тонший, ніж у травоїдних. Втім, навіть товстий шар емалі не рятує зуби травоїдних від стирання. Тварини рано позбавлялися б зубів і вмирали б від голоду, їли б їх корінні зуби, на які лягає основне навантаження, не росли протягом усього життя. Емаль могла б перешкодити зростанню зубів, тому корінні зуби травоїдних покриті нею тільки з боків, а зверху, де зуб постійно росте, емаль відсутній.
4,6(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ