М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mamanazaruz60
mamanazaruz60
09.05.2020 23:00 •  Биология

Какие утверждения верны? A) гибридами называют организмы,полученные при скрещивании двух особейч различающихся генетически
В) первый закор Менделя обнаруживается при скрещивании чистых линий
С) первый закон менделя обнаруживается при скрещивании гетерозигот
D) гибридами называют организмы, отличающиеся парой альтернативных признаков
Е) наследственные задатки(по Менделю) в настоящее время называют генами

👇
Ответ:
annakislova20
annakislova20
09.05.2020

Верные утверждения :

А ; В ; D ;  E .

Вроде так .

4,4(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sladenykaya136
sladenykaya136
09.05.2020
У мене є домашня тварина, це кіт. Він звичайний дворовий кіт, що не породистий. У дитинстві я дуже хотіла котика. В один прекрастний день я принесла котика з вулиці і мама розрешіла мені його залишити. Його звуть Темофей. Мої кіт дуже охайний. Ніколи не псує шпалери своїми гострими кігтями. Мордочка у нього сіренька, носик рожевий. Лапки його біленькі, такі білі що нагадують сніг. Подушечки у нього дуже, дуже м'які. Мій кіт любить довго спати. Як не подивлюсь на нього вічно спить. Він дуже любить молочко і всяку смакоту. Коли він нявкає це слішнім на весь будинок, такий він громкій.Ушкі у нього завжди сторчма, завжди дивляться вгору. У нього смішити друх кольорів, сірий і білий. Хвіст у нього пушстий, димчастого цвета.Мой кіт дуже активний, завжди на когось полює. Темофей дуже ласкавий, якщо я сумую то він підходить і мурчіт і залазить на ручки. Він дуже добрий.Я його дуже люблю, він найкращий кіт на всьому білому світі. Ось такий у мене кіт.
4,8(11 оценок)
Ответ:
atoko
atoko
09.05.2020

Объяснение:

1)Ланцюги живлення - це послідовності особин одного виду, їхніх решток або продуктів життєдіяльності, які є об'єктом живлення організмів іншого виду, тобто ряд видів організмів, пов'язаних між собою трофічними зв'язками, що складають певну послідовність у передаванні речовин і енергії.Ланцюг живлення (трофічний ланцюг) - взаємовідносини між організмами під час переносу енергії їжі від її джерела (зеленої рослини) через ряд організмів (шляхом поїдання) на більш високі трофічні рівні, або ряди взаємопов'язаних видів, в яких кожний попередній є об'єктом живлення наступного, називають ланцюгами живлення.

2)Біологічне значення поведінки:

• вроджена поведінка сприяє виживанню особин виду одразу після народження (її прояви є однаковими в усіх представників певного виду тварин, тому називають видоспецифічною);

• набута поведінка забезпечує пристосування кожної особини до змінних умов середовища впродовж індивідуального розвитку (прояви   не передаються з покоління в покоління, а притаманні окремому організмові, тому називають індивідуальною)

3)ТЕРИТОРІАЛЬНА ПОВЕДІНКА - це сукупність поведінкових реакцій особин, спрямованих на використання ресурсів їхньої території існування (їжі, води, місць відпочинку). прояви територіальної поведінки різноманітні, але всі вони пов'язані з виділенням та утриманням території, яка б забезпечила проживання та вигодовування нащадків.Охорона території. Прояви цієї територіальної поведінки у тварин надзвичайно різноманітні і визначаються типом територіальної організації. Так, у горобців територіальна поведінка спрямовується на охорону території, у межах якої відбувається їхнє розмноження та живлення. У чайок індивідуальною є лише невеличка територія навколо їхнього гнізда, а харчуються на інших територіях, тому їх територіальна поведінка буде проявлятися лише в догляді й захисті невеличкої ділянки землі. У кажанів, шпаків, скельних голубів, горлиць територіальною є поведінка, яку гаємо в місцях ночівлі. Територію існування може захищати як одна тварина, так і пара або група тварин, тому можна виділяти індивідуальну та групову форми територіальної поведінки.

4)Анонімні угруповання значно підвищують шанси своїх членів на виживання. Вони не мають ватажків, і повести за собою групу може будь-яка тварина. Зазвичай тварина, яка помітила небезпеку, подає сигнал. Він може бути звуковим (як-от крик птахів) або мати іншу природу. Так, риби, які бачать небезпеку, виділяють спеціальні речовини, і їхні сусіди реагують на запах.

5)індиВідуалізоВані угруповання

У цих угрупованнях тварини знають одна одну «в обличчя». Індивідуалізовані угруповання побудовані на особистих контактах тварин між собою. У них кожна тварина відіграє певну роль, тому там можна побачити ватажків. Ватажки відіграють головні ролі — домінують над іншими членами групи. Але водночас таким групам притаманні і родинні, і дружні відносини.

Прикладів таких угруповань багато. Це — зграя вовків, група павіанів, лев’ячий прайд, навіть кури, які живуть у курнику в одного господаря, теж утворюють індивідуалізоване угруповання.

4,6(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ