ответ:Моллюски (лат. Mollusca) мягкотелые относятся к типу первичноротых целомических организмов со спиральным дроблением. На сегодняшний день не существует точных данных об общем количестве этих животных, приблизительные данные колеблются от 100 до 200 тысяч. Этот тип животных делят на 9 (10) классов, включая два вымерших класса. К моллюскам, относятся самые разнообразные виды слизней, прудовиков, беззубок, кальмаров, устриц и прочих животных. Давайте рассмотрим различные классы моллюсков подробнее.
Объяснение:
передаються від заражених осіб здоровим і можуть масово поширюватися.
Объяснение:
Особливості. Однією з особливостей інфекційних хвороб є наявність інкубаційного періоду, тобто періоду від моменту зараження до появи перших ознак. Тривалість цього періоду залежить від зараження і виду збудника і може тривати від декількох годин до декількох років. Місце проникнення мікробів в організм називають вхідними воротами інфекції. Епідеміологія – розділ медицини, що займається вивченням причин різних інфекційних хвороб, а також методів їхнього лікування і попередження. Завдяки епідеміології виявилася ще одна спільна властивість інфекцій. Один раз перехворівши інфекційним захворюванням, людина стає, як правило, несприйнятливою до неї. Ця несприйнятливість до інфекції отримала назву імунітет. Саме завдяки здатності організму набувати імунітету, стало можливим попередження інфекцій за до щеплень. Одні люди, зіштовхнувшись зі збудником хвороби, занедужують. Інші, що мають імунітет до цього захворювання, начебто і не помічають його. Але є ще і треті. Вони впускають збудника інфекції у свій організм, самі не хворіють, але щедро діляться інфекцією з оточенням. Таких людей називають носіями інфекції
За до реагують на зміну температури рецепторів, розташованих в шкірі і слизових оболонках (периферичні терморецептори), організм людини постійно отримує інформацію про температуру об'єктів навколишнього середовища, що контактують з тілом. Одночасно терморецептори всередині тіла реагують на зміни температури внутрішнього середовища. Тут центральна роль належить рецепторам, розташованим в гіпоталамусі (центральні терморецептори), які здатні реагувати на дуже невеликі (близько 0,01 ºС) коливання температури тканинних рідин. Інформація, що отримується від всіх терморецепторов організму, аналізується в гіпоталамусі, в результаті чого і виникають рефлекторні відповіді різних органів, що забезпечує підтримання сталості температури тіла.