М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AntonTimoshin
AntonTimoshin
12.08.2021 13:57 •  Биология

Укажіть ознаки, характерні для членистоногих. A) Органами зору служать прості і складні очі

Б) переважно ведуть паразитичний б життя

В) у деяких є крила

Г) тіло вкрите хітиновим покривом

Д) роль внутрішнього скелета виконує хітиновий покрив

Е) органами дихання є шкірні покриви

Є) тіло несегментоване​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
SDimassYT
SDimassYT
12.08.2021

Відповідь:

Групи грибів

Гриби ділять на чотири групи за гастрономічними ознаками. Ця класифікація широко відома і зручна для розмежування небезпечних і нешкідливих для здоров'я людини видів.

Група їстівних грибів об'єднує види, що не потребують попередньої обробки перед вживанням в їжу. Їх можна тільки очистити від бруду та огрубілих тканин і обдати окропом.До першої підгрупи належать грузді справжні, білі гриби, рижики.До другої - підосичники, печериці, маслюки, підберезники, тощо.До третьої - сморчки, опеньки осінні, лисички, моховики.До четвертої - гнойовики, глива, рядовки, говорушки.До четвертої - гнойовики, глива, рядовки, говорушки.Такий поділ на підгрупи більш-менш цінних грибів умовний і в різних країнах відрізняється. Так, в Росії груздь справжній віднесений до підгрупи найбільш поживних і смачних грибів, а в ряді європейських країн цей вид взагалі визнаний неїстівним. А ось глива, навпаки, в Європі дуже цінується, на відміну від країн СНД.

До умовно-їстівних грибів віднесли ті види, які містять в плодових тілах отруйні компоненти, гіркоти, які можуть розчинятися у воді при варінні, а також найчастіше при тривалому висушуванні інактивуються. Ця група об'єднує практично всі види сморчків, хрящів-молочників, груздів. Після того, як такі гриби відварили, воду необхідно обов'язково зливати.

Гриби з групи неїстівних не містять отрут, проте не придатні для вживання в їжу, так як мають гіркий смак або неприємний запах, або надмірно жорсткі. Ці явища не усувається навіть при кулінарній обробці, як у жовчного гриба.

Четверта група - це отруйні гриби. Плодові тіла таких грибів включають отрути та токсини, що провокують отруєння у людини. Так, при поїданні строчків важке отруєння проявляється порушеннями з боку центральної нервової системи з розвитком судом, марення, а також задишкою, жовтяницею. Вірогідний смертельний кінець.

Менш небезпечні отруєння грибами з місцевою збудливою дією, які проявляються легкими розладами з боку шлунково-кишкового тракту. Вони можуть бути викликані рядовками, деякими видами печериць, хрящів-молочників, сироїжок.

Пояснення:

4,4(63 оценок)
Ответ:
Ягрь
Ягрь
12.08.2021
Мне кажется так                                                                                                     цианобактерии синтезируют свободный азот и превращают его в природные азотистые соли.
4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ