Відповідь:
Що таке сталий розвиток?
Сталий розвиток – такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.
Цілі сталого розвитку
Ціль 1. Подолання бідності
Ціль 2. Подолання голоду, розвиток сільського господарства
Ціль 3. Міцне здоров'я і благополуччя
Ціль 4. Якісна освіта
Ціль 5. Гендерна рівність
Ціль 6. Чиста вода та належні санітарні умови
Ціль 7. Доступна та чиста енергія
Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання
Що мають на увазі під екологізіцією всіх сфер життя людини?
За визначенням окремих учених економістів- екологів, екологізація визначається як об'єктивно зумовлений процес перетворення всієї суспільної праці, спрямований на збереження і розвиток суспільно-економічних функцій природи.
Яке значення досліджень у галузі біології та екології для існування сучасного людського суспільства?
Екологія — це наука, що вивчає закономірності відносин між організмами та довкіллям, а також організацію і діяльність надорганізмових систем (популяцій, видів, біоценозів, біосфери).
Біологія — Її вивчення вчить ставити запитання, робити зауваження, оцінювати докази і вирішувати проблеми. Біологи дізнаються, як живі істоти взаємодіють один з одним, з чого складаються і як розвиваються. Вони вивчають еволюцію, природну історію і питання захисту рідкісних видів рослин і тварин, а також займаються дослідженнями взаємодій живих організмів зі світлом, навколишнім середовищем і один з одним.
Пояснення:
Начав эволюционировать в южной части Восточно-Африканской рифтовой долины (Афропитек) , предок дриопитека распространился по всему Африканскому континенту и Аравии (Гелиопитек) , проник в Азию и Европу (Грифопитек) . В длину он был 60 см, и, возможно, имел более длинные передние конечности, с которых передвигался с ветки на ветку, как современные орангутаны и гиббоны.
Дриопитек обитал на деревьях и питался, вероятно, ягодами и фруктами, т. к. найденные коренные зубы покрыты очень тонким слоем эмали. Возможно родственен дриопитекам Анойяпитек (Anoiapithecus brevirostris) из Каталонии, схожий и с Афропитеком, и с современными человекообразными. Некоторые особенности скелета особей видов Dryopithecus brancoi (Рудапитек) и Dryopithecus laietanus (Испанопитек) , свидетельствуют о возможном прямохождении этих дриопитеков. Первые признаки бипедализма, были замечены ещё у Моротопитека и, очевидно, с тех пор, предки человека не были четвероногими.