М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
коля564
коля564
25.08.2022 16:12 •  Биология

Опишите особенности строения и функций электрических органов. ​

👇
Ответ:
Temir338
Temir338
25.08.2022

лучше всего развиты у позвоночных, имеются электрические рецепторные органы вырабатывать электрические разряды,могут служить средством защиты и нападения , позволяют парализовать добычу

4,4(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alex2007serg
alex2007serg
25.08.2022

нельзя т.к Вода имеет множество жизненно важных функций. Она детоксикации, транспортировке минералов и микроэлементов, утилизации продуктов распада в процессе метаболизма, регулирует температуру тела. За сутки через наш мозг протекает почти полторы тысячи литров воды, а через почки за тот же период проходит две тысячи литров. Примерно два с половиной – три литра воды в сутки человек выделяет из организма. Вместе с жидкостью люди теряют необходимые минералы и микроэлементы. Если эти потери не восстанавливать, то человек не сможет прожить долго.

Объяснение:

4,6(62 оценок)
Ответ:
Gulnarhidayetova
Gulnarhidayetova
25.08.2022

Водорості та рослини відносяться до одного царству Рослин. Завдяки водоростям, автотрофним піонерам, змогли з’явитися більш спеціалізовані і високоорганізовані піддані царства Флори.

водорості

Водорості зародилися на нашій планеті 800 мільйонів років тому. Відомо близько 50-ти тисяч видів цих організмів. Вивченням цих живих організмів займається наука альгологія. Їх-то в першу чергу і дивує ця група рослин своїм видовим та морфологічним різноманітністю – водорості можуть бути одноклітинними, колоніальними, багатоклітинними. Розмір окремих одноклітинних не дозволяє розглянути їх без мікроскопа. Деякі представники багатоклітинних – наприклад, бура макроциста, виростають у довжину на декілька десятків метрів. Але навіть у цих гігантів тіло не диференційоване на органи. До речі, «тіло» водоростей іменується слоєвіщем або талломом.

На сьогоднішній день описано 12 видів слоевища: амебоидние (хламидомонада), монадності (евглена зелена), коккоідний (вольвокс), капсальний, нитчастий (улотрикс, спирогира) і разнонітчатий, пластинчастий, сифонових, сіфонокладальний, харофітний (хара), сарціноідний і ложнотканевий.

Для підтримки існування і поширення своєї групи на Землі водорості розмножуються безстатевим за до зооспор або апланоспор, вегетативним – поділом або виводковими гілочками і статевим у вигляді ізогамії, хологамия або коньюгации.

Загальною ознакою, що дозволив дослідникам віднести ці організми до підцарств Нижчих рослин, є наявність в клітинах слоевища пластид з хлорофілом. Тому рослини здатні до фотосинтезу. У клітинах деяких видів містяться інші пігменти – червоні, бурі, жовто-зелені, тому їх талломи мають характерні забарвлення. Водорості не мають органів, тканин. Живильні речовини і гази вони поглинають і виділяють завдяки клітинним мембран

4,6(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ