Пристосування-особливості будови, життєдіяльності, розмноження і розвитку, що дозволяють організмам, видам і популяціям виживати в характерній для них середовищі проживання. Збереження особин з корисними для них ознаками в певному середовищі проживання в результаті дії природного відбору. Приклади пристосованості: захисне забарвлення зеленого коника, річкового рака, самок відкрито гніздових птахів робить їх непомітними на тлі навколишнього середовища; застережний забарвлення клопів-солдатиків і інших «неїстівних» тварин, які не мають спеціальних засобів захисту; схожість деяких видів мух за формою тіла і забарвленням з осами та бджолами, метеликів — з сухим листям, гусениць — з сучками дерев; зміна забарвлення у інших тварин в різні сезони року (заєць-біляк) . Пристосування рослин до перехресного запилення, до поширення насіння плодів та ін.
1.Виляние хвостом- приветствие знакомых ей людей.
2. Лаяние на чужих-незнакомых людей и иногда собака кидается вместо того, чтобы лаять.
3. Привязывается к хозяину-значит полюбила своего хозяина.
4.ПРИЗЫВ К ИГРЕ. Характерная улыбка на морде: уголки рта растянуты, нижняя челюсть чуть опущена, пасть приоткрыта, но зубы прикрыты губами. Виляние хвостом. Покачивание головой. Взгляд без страха, веселый. Нередко припадание грудью к земле, возможны резкие толчки партнера носом. Уши: у старшей собаки приподняты и сближены, у младшей собаки отведены назад. Уровень подъема хвоста младшей собаки отражает степень ее доверия к старшей.
5. ГОТОВНОСТЬ К ПОДЧИНЕНИЮ. Внешне напоминает ослабленное признание своей подчиненности, к которому добавляется поворот ушей в стороны. Иногда уши отводятся назад и вбок, что говорит о примеси страха.
Объяснение:
Дано:
АА - белая
Аа - чалая
аа - рыжая
Р г/т аа*Аа
ф/т рыжая, чалый
G: a | A, a
F:
Aa - чалый
aa - рыжий
Р г/т Аа * АА
ф/т чалая, белый
G: a, А | A
F:
Аа - чалый
АА - белый
Р г/т аа*АА
ф/т рыжий, белая
G: a | A
F:
Aa - чалый