М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
systemka470
systemka470
21.02.2023 04:10 •  Биология

Выбери три верных утверждения о эволюционного процесса. 1. Дивергенция наблюдается у неродственных видов.
2. Процесс эволюционного развития в сходном направлении нескольких ранее дивергировавших групп называется параллелизмом.
3. Примером конвергенции являются плавники рыб и крылья птиц.
4. Конвергенция происходит, когда неродственные группы организмов попадают в одинаковые условия среды обитания.
5. Дивергенция наблюдается у родственных видов, обитающих в разных условиях.
6. Развитие саблезубости у кошачьих — это пример конвергенции/

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lololo20021
lololo20021
21.02.2023

Сучасні птахи не мають зубів, їхню функцію як знаряддя захоплювання і втримування поживи виконують рогові чохли, що вкривають щелепи. Форма й розміри дзьоба залежать від характеру поживи та в її добування. До дна ротової порожнини прикріплений язик, форма якого також різноманітна. Здебільшого у птахів є слинні залози, хоча ступінь їх розвитку різний. Довгий стравохід у хижих, курячих та голубів утворює розширення - воло, в якому їжа розмочується і частково перетравлюється. Стравохід веде до тонкостінного залозистого шлунка, в якому їжа зазнає впливу травних залоз.

За залозистим шлунком розміщений товстостінний мускульний відділ шлунка, вистелений зроговілою кутикулою. Тут пожива перетирається завдяки рухам стінок шлунка, а також за до проковтнутих камінців (у зерноїдних), що відіграють роль жорен. Тонкий відділ кишок відносно довгий. Коротка товста кишка відкривається в клоаку. Печінка велика, дволопатева. У більшості видів є жовчний міхур. Підшлункова залоза розміщена в петлі дванадцятипалої кишки.

Легені птахів являють собою щільні губчасті тіла, численні галузисті повітроносні трубочки – парабронхи, а не мішки, як у плазунів. Крім того, вони доповнюються тонкостінними повітряними мішками (умовно поділеними на передні й задні), які розміщуються між усіма внутрішніми органами, між м'язами, в порожнині кісток та під шкірою і виконують роль резервуарів для повітря.

Коли птах не в польоті, дихання здійснюється опусканням і підійманням грудної кістки. Об'єм грудної клітки збільшується під час опускання груднини (вдих) і зменшується під час її підіймання (видих). Під час польоту грудна клітка нерухома і акт дихання здійснюється рухами крил. Коли крила підіймаються, повітряні мішки розширюються і повітря надходить у них через легені. При цьому повітря, що було в легенях, переходить у передні мішки, а легені і задні мішки заповнюються свіжим повітрям.

Під час опускання крил повітря з легень і передніх мішків виходить назовні, а із задніх мішків - у легені. Отже, під час польоту у птахів гається подвійне дихання, тобто газообмін відбувається не лише під час вдиху, а й під час видиху. Дихальні мішки крім виконання дихальної (вентилювальної) функції сприяють полегшенню тіла і запобігають його перегріванню в разі інтенсивного руху.

У птахів є верхня і нижня гортань, в останній розміщений голосовий апарат.

4,4(63 оценок)
Ответ:
Roma765432112
Roma765432112
21.02.2023

ответ:ok

Объяснение:Первый период начинается с образования зиготы и продолжается до прорастания семени. В это время происходит формирование зародыша в результате многократного деления зиготы. Поэтому он и называется зародышевый.

 

Второй период — вегетативный, или период молодости, начинается с прорастания семени и продолжается до первого цветения.

Вначале растение представляет собой проросток. Его питание зависит от запасных питательных веществ, накопленных ещё материнским организмом. По мере формирования побеговой и корневой систем растение переходит полностью к самостоятельной жизни.

 

Третий период — генеративный период, или период зрелости, начинается с появления генеративных органов (цветков, плодов и семян).

 

В четвёртом, заключительном периоде жизни  — периоде старости — побеги и корни растения растут очень медленно, оно теряет образовывать генеративные органы.

4,6(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ