М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
StasuxaStasyan
StasuxaStasyan
28.03.2023 13:20 •  Биология

СДЕЛАЙТЕ ДО ЗАВТРА! А1. Как называется группа мероприятий, направленных на вывод человека из состояния клинической смерти?

1) адаптация
2) реанимация
3) флюорография
4) электрошок

А2. Что является первым признаком восстановления работы сердца при клинической смерти?

1) возобновление дыхания
2) реакция зрачка на свет
3) появление пульса
4) покраснение кожных покровов

А3. Что необходимо сделать в первую очередь при оказании человеку, извлеченному из-под завала?

1) обработать раны, наложить жгуты и шины
2) сделать искусственное дыхание
3) сделать непрямой массаж сердца
4) очистить от грязи верхние дыхательные пути

А4. Как называется путь передачи заболеваний через капельки слюны и слизи, содержащие микробы?

1) бытовой
2) воздушно-капельный
3) половой
4) желудочно-кишечный

В1. Что является возбудителем туберкулеза?

В2. Что распознать туберкулез и рак легких на ранней стадии?

С1. Перечислите основные меры, которые необходимо соблюдать тем, кто ухаживает за больными гриппом, чтобы избежать заражения.

👇
Ответ:
daulbaevazanel123
daulbaevazanel123
28.03.2023
А1. Реанимация.
А2. Появление пульса.
А3. 4.
А4. Воздушно-капельный.
В1. Палочками Коха или Микобактериум Туберкулосис.
В2. Флюорография.
С1. Проветривать помещение с находящимся в нём больным, использовать средства индивидуальной защиты (маски перчатки), как можно меньше находиться в непосредственном контакте с больным, держать дистанцию рядом с больным, не использовать предметы которые были в контакте с больным, после посещения больного мыть руки с мылом и обрабатывать их антисептическим составом, желательно не давать больному разговаривать с вами для того чтобы минимизировать выход бацилл из его слизистых оболочек.
4,4(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aigerim341
aigerim341
28.03.2023
Жуки 

Ряд сучасних видів покритонасінних рослин запилюється переважно жуками. Квіти цих рослин великі, поодинокі або дрібні і зібрані в суцвіття. 
Основною їжею для жуків є сік вегетативних частин рослин, плоди, та гниючі рештки. У жуків нюх розвинений краще, аніж зір, тому запилюючі ними квіти часто білі або зовсім неяскраві, зате мають сильний запах. В основному це фруктовий, пряний або неприємний, що нагадує бродіння. Ці запахи відрізняються від аромату тих квітів, які запилюються бджолами та метеликами. 
У одних квітів жуки живляться нектаром, у інших пелюстками або особливими поживними тільцями – скупченнями клітин на поверхні різних частин квітки, а також пилком. В усіх випадках насінні зачатки у квіток, що запилюються жуками, добре захищені зав'яззю і знаходяться у недосяжності до жуючих щелеп жуків-запилювачів.   Метелики
 Метелики
 
Квіти, що запилюються метеликами, дуже схожі на ті, які запилюються бджолами. Головним чином тим, що приваблюють цих комах малюнком та запахом квіток. Але деякі лускокрилі здатні розрізняти червоні кольори, тому рослини, які вони запилюють можуть бути і червоними, і оранжевими. 
У видів, що запилюються нічними метеликами, квіти завжди білі, білувато-жовті або яскраво-рожеві з дуже запашним ароматом. Найсильніший запах мають різні види тютюну. Для багатьох квітів, які запилюються метеликами характерно те, що їхній сильний солодкий запах проявляється тільки після заходу сонця. 
У квітках, що запилюються метеликами, нектарники знаходяться біля основи довгої вузької трубочки віночка або спеціальної шпори, звідки тільки ці комахи здатні витягувати нектар смоктальним ротовим апаратом. Бражники, наприклад, не залазять у квітку, як бджоли, а зависають над нею, вставляючи свій довгий хоботок у квіткову трубочку. Ці квіти не мають “посадкової ділянки” як для бджіл, ніяких ловушок і складного внутрішнього обладнання, яке необхідне для перетинчастокрилих.
Існує взаємозалежність між розмірами метелика та розмірами квітки. На великі квіти сідають великі метелики, а на дрібні – маленькі метелики. У дрібненьких квітках короткі квіткові трубочки, тому маленьким метеликам немає потреби занурювати свій хоботок. Вони просто повзають по квітці і збирають нектар.
Квіти, які запилюються метеликами еволюціонують разом з ними, як і у перетинчастокрилих комах. 
    Птахи
 
Деякі пернаті регулярно відвідують квіти, живлячись їхніми частинами,нектаром та дрібними комахами, що живуть у квітах. Тому вони також приймають участь у процесі запилення. 
Квіти, які запилюються птахами, виділяють велику кількість рідкого нектару. Його може бути так багато, що він витікає назовні. Але запах цих рослин слабкий, що пов'язано з погано розвинутим у птахів нюхом. Зате птахи дуже добре сприймають кольори, приблизно у такому ж діапазоні, як і людина. 
Більшість квітів, які запилюють птахи, мають червоне та жовте забарвлення. Розміри квітів досить великі або зібрані у чималі суцвіття, що пов'язано з необхідністю приваблювати пернатих своїм виглядом і вміщувати велику кількість нектару.
Птахи та інші тварини-запилювачі відвідують квітки певного виду рослин на протязі коротких проміжків часу. Ті квіти, які запилюють птахи можуть також запилюватися і метеликами та летючими мишами. Але комахи надають перевагу квітам з сильним ароматом, а птахи навпаки.
4,4(78 оценок)
Ответ:
Loooooper
Loooooper
28.03.2023
Образовательные участвуют в образовании всех других тканей, долгое время к делению.
Покровные - выполняют защитную функцию. У клеток покровной ткани утолщённая стенка, на поверхности ткани обычно есть воск или кутикула. Однако если покровная ткань участвует во всасывании, стенки здесь тонкие и не имеют кутикулы.
Проводящие ткани бывают двух видов - флоэма и ксилема. Флоэма - это ситовидные трубки, живые безъядерные клетки. Ксилема - сосуды, мёртвые пустые клетки.
Основные ткани выполняют соединительную, запасающую, механическую, проводящую, защитную, секретирующую, фотосинтезирующую функции и функцию деления. Здесь толстые стенки.
И есть механические ткани, придают растению прочность. Она твёрдая и упругая, эти ткани - мёртвые.
4,7(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ