особенности развития млекопитающих:
1) в ходе развития у млекопитающих появляется необходимость в создании таких внезародышевых органов как амнион и плацента, которые защищают зародыш и обеспечивают его метаболитами матери;
2) развитие зародыша происходит в матке, что освобождает его от необходимости развиваться быстро;
3) внезародышевые органы, в частности плацента, обеспечивают зародыша питательными веществами материнского организма, поэтому яйцеклетка не нуждается в большом количестве желтка и дробление протекает с той же скоростью что и деление соматической клетки.
У несприятливих умовах (при нестачі їжі, вологи, різких змінах температури) цитоплазма бактеріальної клітини, стискаючись, відходить від материнської оболонки, округляється і утворює всередині неї на своїй поверхні нову, більш щільну оболонку. Таку бактеріальну клітину називають спорою. Археї використовують як джерело енергії сонячне світло, інші види архей фіксують вуглець, однак, на відміну від рослин і синьозелених водоростей (ціанобактерій), жоден вид архей не робить і те, і інше одночасно. Розмноження у архей безстатеве: бінарний поділ, фрагментація і брунькування. На відміну від бактерій і еукаріот, жоден відомий вид архей не формує суперечка. У бактерій гаються різн харчування. Серед них є автотрофи і гетеротрофи. Автотрофи-організми, здатні самостійно утворювати органічні речовини для свого харчування. Гетеротрофи-організми, що використовують для свого харчування готові органічні речовини.
Объяснение: