М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AlyonaYarmak
AlyonaYarmak
03.08.2021 10:45 •  Биология

У помідорів червоний колір (А) домінує над жовтим (а) , куляста форма (В) домінує над грушоподібною (в) . Схрестили рослину гетерозиготну за червоним забарвленням і грушоподібною формою плода з рослиною з кулястою формою й жовтими плодами.Якими будуть гібриди першого покоління незалежного комбінування станів ознак

👇
Ответ:
romanilblockp08hg1
romanilblockp08hg1
03.08.2021

Дано: А - красный цвет плодов

          а - жёлтый цвет

          В - круглая форма плодов

           в - грушеподобная форма

           ♂  АаВв

           ♀  аавв

Найти: F₁ - ?

P      ♂ AaBв     ×      ♀ aaвв

         /   /    \  \                  |

G    АВ, Ав, аВ, ав          ав

F₁  АаВв - красные, круглые - 25%

    Аавв - красные грушеподобные - 25%

    ааВв - жёлтые круглые - 25%

    аавв - жёлтые грушеподобные - 25%

4,6(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Самки откладывают икру в воду, а самцы выпускают на нее особую жидкость, содержащую сперматозоиды. Через некоторое время оболочка каждой икринки разбухает и превращается в студенистый прозрачный слой, внутри которого видно яйцо. пройдет 2-3 недели и появиться головастик, напоминающий маленькую рыбку с длинным хвостом (у него органы дыхания - жабры). У головастиков со временем появляются сначала задние ноги, потом передние, развиваются легкие, хвост укоротится и маленький лягушонок выбирается на сушу. Теперь он увеличится в размерах, а с 3-го года жизни они могут размножаться.

4,7(52 оценок)
Ответ:
Kisylyaaa
Kisylyaaa
03.08.2021

Сукупність методів, спрямованих на виправлення функціонування генів в людському організмі, називається генною терапією . Вона знаходиться на експериментальній стадії, незважаючи на те що вже накопичено певний досвід її застосування до людини.

Генна терапія являє собою яскравий приклад розриву між генетичними знаннями і можливостями застосувати їх до реальної медичної до Спочатку вона розглядалася як революційний за своєю ефективністю б лікування захворювань. Незважаючи на перші успіхи, які обнадіяли дослідників, зараз ентузіазм експериментаторів став слабшим.

Розрізняють соматичну і зародкову (фетальний) генну терапію. Соматична генна терапія - це вплив на організм дорослої людини, при якому ефекти втручання не передаються у спадок. Зародковому терапія (вона знаходиться поки лише в стадії розробки) є впливом на ембріон, при якому генетичні видозміни можуть торкнутися всіх клітин організму, що розвивається, а також виявитися успадкованими наступними поколіннями.

На проведення генної терапії щодо статевих клітин пацієнта діє міжнародна заборона.

В даний час експерименти з генної терапії на людину проводяться з великою обережністю, тому що їх результати можуть бути непередбачуваними. У літературі описано чимало успішних випадків застосування генної терапії як при спадкової, так і іншої патології.

Однак накопичилися і негативні результати. Нерідко лікувальні ефекти від введення в людський організм терапевтичних генів, виявляються нестійкими: штучні генні конструкції не функціонують в організмі належним, клінічно значущим чином. З'явилися дані і про драматичні ускладненнях генної терапії. При проведенні клінічних випробувань відзначені випадки розвитку лейкемії у пацієнтів, у яких спочатку, як здавалося галися позитивні ефекти [1] .

Широкий громадський резонанс викликав випадок в Пенсильванському університеті, коли при введенні 18-річному пацієнтові Дж. Джелсінгеру вірусного носія, що містить терапевтичні гени, виникла гостра імунна реакція, яка проявилася в системному запаленні і завершилася трагічним результатом. Цей випадок став приводом для детальних розглядів з приводу дійсного стану справ з безпекою клінічних випробувань в області генної терапії. Як з'ясувалося, експеримент супроводжувався численними порушеннями, починаючи вже з процедури отримання інформованої згоди.

За підсумками розслідування випадку Джслсінгера в США була розроблена спеціальна програма забезпечення безпеки і захисту учасників досліджень [2] .

В даний час експерименти з генної терапії в розвинених країнах попередньо проходять серйозне обґрунтування із залученням незалежних експертів і представників громадськості. Крім того, назріла необхідність більш детальної і суворої міжнародної регуляції проведення експериментів з генної терапії.

Таким чином, незважаючи на багатообіцяючий характер цього напрямку медичних втручань, за численність проблем і небезпек, пов'язаних з генною терапією, даний метод лікування, по всій видимості, ще не скоро буде розвинений до рівня клінічної практики.

Объяснение:

4,4(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ