Цей мох має листкостеблову будову та є дводомною рослиною – на одній рослині розташовані архегонії (жіночі статеві органи), а на іншій – антеридії (чоловічі статеві органи). Коли сперматозоїди з антеридію потрапляють на архегоній, вони зливаються з яйцеклітиною та відбувається запліднення. В результаті формується зигота, з якої розвивається зародок – спорофіт. Він паразитує на гаметофіті, а не існує окремо. Ось чому в життєвому циклі мохів переважає гаметофіт.
Спорофіт представлений коробочкою на ніжці. Коробочка прикрита ковпачком і має зубчики, які слугують для розсіювання спор. За сприятливих умов спора проростає та формується протонема, яка нагадує зелену нитчасту водорість. Протонема галузиться, на ній утворюються бруньки, з яких розвиваються або чоловічі, або жіночі гаметофіти.
ответ:Мурахи: будова ніг
Як виявилося, кількістю ніг мурахи не беруть. Як і у багатьох інших комах, у них три пари ніг, тобто - шість. Але лапки їх надзвичайно сильні, а тому витримують такі навантаження.
Кожна лапка мурашки складається з трьох суглобів. Верхня частина - стегно, далі - гомілка, а в місці їх з`єднання - шпора. Нижня частина так і називається - лапка, на самому кінці якої розташовується коготок.
До речі, мураха здатний на цих шести лапках забрати вантаж, що перевищують його власну вагу в 20 разів.
К сожалению, подробно изложить в письменном материале терапевтические принципы и списки лекарств для всех наследственных заболеваний невозможно, ведь такие болезни разнообразны по своим клиническим проявлениям, типу мутаций и другим особенностям.
Существует три вида профилактики наследственных болезней:
Первичная профилактика представляет собой процесс, направленный на предупреждение рождения больного ребенка. Такая профилактика включает планирование здоровой беременности, идеальный женский возраст для которой составляет от 21 до 35 лет.
Вторичная профилактика — это прерывание патологической беременности, при которой диагностируется заболевание у плода еще в пренатальном периоде.
Третий вид профилактики — это коррекционные манипуляции, направленные на патологический генотип. Именно благодаря таким действиям можно получить нормализацию и устойчивое снижение уровня выраженности патологического процесса. Например, при некоторых заболеваниях лекарства назначаются еще в период вынашивания плода. Также некую эффективность демонстрирует назначение лекарств на доклинической стадии развития наследственной болезни.
ответ:щоб не витікла речовига що знаходиться у цій коробочці
Объяснение: