Найголовнішими загрозами(проблемами) водних рослин при еволюції до життя на суші стали такі як фотосинтезування, нестача води і атмосферний тиск (хоча воно і було незначним).
Оскільки у багатьох вищих рослин гаметофіти на ранніх стадіях мають нитчасте будова, можливими предками вважають нитчасті зелені водорості. При виході на сушу, атмосфера включала в себе більше 70% вуглекислого газу та інших газів не придатних для дихання, водоростям довелося пристосуватися до такої функції, як синтез. Синтез-це переробка вуглекислого газу на корисний кисень. Але ультрафіолетові промені обпалювали поверхні пір рослин, що призводило до засихання рослини, так-як була нестача води. Завдяки цим умовам, рослини відкрили новий вид розмноження-гетероморфний.
Тепер підіб'ємо якісь підсумки. Найважчими проблемами стали:
- невміння фотосинтезировать
- слабкі корені(призводило до зневоднення)
- непридатний грунт для життєдіяльності
- випалювання верхніх шарів примітивних листків ультрафіолетовим випромінюванням.
Все клетки человеческого тела имеют антигены, или по-другому «метки». Метки – это особые белки на поверхности клеток. Таких антигенов обычно бывает не один или два, а много, до 50-ти. Резус-фактором называется наличие этих белков на внешней оболочке кровяных клеток эритроцитов. Если эти белки присутствуют, значит, резус у человека положительный; если их нет — резус отрицательный. Соотношение резусов в мире приблизительно таково: 1-2 человека из десяти являются обладателями резус-отрицательной крови.