М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ngazaryan
ngazaryan
19.04.2021 18:54 •  Биология

5 вопросов из отряда млекопитающих или звери из общей характеристике вопрос и ответ​

👇
Ответ:
kamillionela
kamillionela
19.04.2021

Объяснение:

Если тебе придумать, то на

1)За какие особенности «морскую канарейку» так называют?-За белую с желтизной окраску и довольно музыкальные «песнопения».

2)Какое летающее млекопитающее является самым маленьким?-Таиландская летучая мышь-шмель.

3)Кто из зверей самый толстокожий?-Нильский бегемот. Толщина его кожи составляет 2,5 см.

4)Кто такой лошак?-гибрид (вариант – потомство) жеребца и ослицы

5)Какое отношение название африканской страны Мали имеет к животным?-Название переводится как «страна бегемотов»

4,5(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1)земноводные-пойкилотермные,хладнокровные и их температура зависит от температуры окружающей среды,т.к в Арктике и Антарктиде их нет! 2)т.к те которые в воде днем вылезают на сушу,чтобы их обмен веществ был правильным,ну а те которые живут на лугах ,соответственно,ночью 3)без воды не может обойтись ни один живой организм 4)она питается только живыми организмами(насекомыми) 5)они же родственники и повторяют все друг за другом,т.к обмен веществ у них одинаковый 6)они дышат через кожу 7)избыток 8)у тритона слишком однообразные действия 9)материнский инстинкт 10)особенность земноводных 11)ответ на 1 вопрос,только потому что эти 2 вида при т.к при хододе у них начинается оцепинение 13)т.к они везде лазают и переносят микробы
4,7(94 оценок)
Ответ:
Elyzaveta2004
Elyzaveta2004
19.04.2021

ответ: безперечну!

Объяснение: Кров та інші біологічні рідини, такі як лімфа і тканинна рідина, складають внутрішнє середовище організму. Кров являє собою особливий вид сполучної тканини, тому що філогенетично і онтогенетично вона утворюється з сполучної тканини зародкової одиниці – мезенхіми. Кровоносна система являє собою мережу судин і порожнин серця, за якими відбувається постійна і безперервна циркуляція крові. Які функції виконує кровоносна система? Відповідаючи на це питання, можна написати цілий науковий трактат, тому як функції кровоносної системи різноманітні. Це і транспортування життєво важливих речовин і біологічно активних сполук, які забезпечують харчування і подальший розвиток всіх клітин і тканин людського організму, це і вітальна функція газообміну, це і підтримка осмотичного тиску білковими фракціями, циркулюючими в кровоносній руслі. До функції кровоносної системи людини відноситься також створення адекватної впливу зовнішніх і внутрішніх факторів імунної реакції, яка могла б захистити організм від інфекційних агентів та інших сторонніх, чужих кожного певного індивідууму елементів.

Кровоносна система не змогла б відбутися, якщо б не було постійного, безперервного протягом усього життя руху крові, іменованого кровообігом. Серце з незліченною безліччю кровоносних судин (великих артерій, венозних судин, артеріол, капілярів і венул), а також лімфатична система складають єдину судинну систему людського організму. У функції кровоносної системи входить видалення продуктів окислення та інших реакцій, що відбуваються в процесі обміну речовин, які стають дуже небезпечними і токсичними для клітинних елементів, якщо їх вчасно не елемініровать з організму. Структурні елементи крові створюють гуморальну регуляцію і забезпечують повний контроль діяльності всіх внутрішніх органів і кожної з систем.

Кров, як матеріальна субстанція кровоносної системи, складається з двох частин: рідкої, або плазми, а також сухий звести формених елементів (тромбоцитів, еритроцитів і лейкоцитів). Співвідношення цих фракцій у середньому становить 1:1,5, а у відсотках плазмі належить 40%, а форменим елементів 60% всієї крові. Плазма (рідка частина) являє собою дуже складну й неповторну біологічне середовище, 90% якої представляє вода. Інші 10% всієї плазми припадають на білки, амінокислоти, мінеральні комплекси, глюкозу, буферні системи, гормони, розчинені гази, вітаміни, ферменти і т.п.

Функції кровоносної системи із забезпечення гуморального імунітету пов’язані з плазмою крові . Касаемо формених елементів слід сказати, що у них є три абсолютно різних функції: у еритроцитів – дихальна, у лейкоцитів – захисна, у тромбоцитів – згортає.

В еритроцитах міститься важливий железосодержащий пігмент, який іменується гемоглобіном. Завдяки йому відбувається транспорт кисню з зовнішнього повітря до клітин, а з клітин вуглекислий газ виводиться в зовнішнє середовище. Лейкоцитів існує кілька форм, і в кожної з них є своя життєво важливе завдання. Саме вони створюють клітинний імунітет, при їх дефіциті розвиваються небезпечні патологічні стани, яскравим прикладом яких служить ВІЛ-інфекція.

Вибач, що не переформулював. Будь ласка, не відмічай як порушення!

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!!

4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ