Объяснение:
Геном людини — геном Homo sapiens, що складається з 23 пар хромосом (22 аутосомних + X + Y). Розмір генома людини в розрахунку пар нуклеотидів (bp, від англ. basic pair, пара основ ДНК) на гаплоїдний набір хромосом має в сумі 3,2 мільярдів bp[1] та містить приблизно 20 000-25 000 кодуючих генів[2]. Повний каріотип, тобто диплоїдний набір хромосом, містить вдвічі більше ДНК. Проєкт геному людини привів до отримання послідовності еухроматину геному людини, яка використовується у всьому світі в біомедичних науках. Геном людини має менше генів, ніж очікувалося раніше, і тільки приблизно 1,5 % геному кодує білки, решту складають РНК-гени, регуляторні послідовності, інтрони та інша некодуюча ДНК.
Растения,возникшие вегетативным путем,обладают такими жесвоиствами,какие были у материнского растения.Лишь в новых условиях могут проявиться иные свойства,например изменятся размеры растения.К тому же служат и особые вегетативные части растения,называемые -выводковыми почками.выводковые почки возникают у растений на листьях(бриофиллюм,папоротник-асплениум)или в соцветии.Там они прорастают,образуяималенькую розеточку листьев с корнями,маленькую луковичку в пазухах листьев(лилии,лук,чеснок)или крохотный клубень в соцветии(горец живородящий,мятликбульбоносный).С давних времён человек использует вегетотивное размножение в домашних условиях.К примеру можно взять( кортошку).
Классификациялык бирдик-бул классынын бирдиги. Мисалы, математика разряддары жана Сан класстары боюнча биологиясы классын.
Объяснение: