Для зеленого коника є характерним маскувальна забарвлення, завдяки якій він стає майже невидимим в траві. Якщо коник НЕ рухається, його дуже важко помітити.
Обтічна форма тіла дозволяє з легкістю швидко переміщатися у траві.
Стрибок коника можна назвати польотом, адже комаха «допомагає» собі крилами, щоб стрибнути вище і далі. Звичайно, в стрибку величезну роль грають і дивовижні ноги коника.
Зелені коники з легкістю завойовують нові життєві простори, живуть в селах і передмістях, особливо якщо поблизу будинків великі сади, в яких ці комахи знаходять собі вдосталь корму. Більш охоче зелені коники поселяються на не дуже вологому, вкритому чагарником чорноземі, добре освітлених придорожніх насипах і в трав'янистих заростях.
S - темная окраска кожи
s - белая окраска кожи
R - розовидный гребень
r - листовидный гребень
F 6 полосатых темнокожих петушков,
2 полосатых белокожих петушка,
5 черных темнокожих курочек,
2 черные белокожие курочки.
Генотип родителей - ?
__________________________________
У кур гомогаметным полом являются самцы.
Так как при скрещивании курицы с листовидным гребнем (рецессивный признак) все потомство оказалось с розовидным гребнем, значит петух был гомозиготным по признаку розовидного гребня.
Так как при скрещивании темнокожих ( доминантный признак) петуха и курицы в потомстве произошло расщепление на темнокожих и белокожих цыплят, значит родители были гетерозиготными по этому признаку.
Генотип черного темнокожего петуха с розовидным гребнем
Генотип полосатой темнокожей курочки с листовидным гребнем