М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aleksa413
Aleksa413
05.01.2021 16:23 •  Биология

1.какие структуры выполняют функции ядра у прокариот 2.что представляют собой хромосомы 3.назовите основные функции белков в клетке и дайте им краткую характеристику 4.как вы понимаете принцип комплементарности

👇
Ответ:
iDanee
iDanee
05.01.2021

функции белков строительная и энергетическая. Функции ядра: хранение наследственной информации и передачи ее дочерним клеткам в процессе деления. Регуляция жизнидеятельности клеток.

4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
umma95
umma95
05.01.2021

ответ: 1 - В, 2 - Г, 3 - А

1. в) Почкование

Почкование — тип бесполого размножения, при котором дочерние особи формируются из выростов тела материнского организма.

2. г) 28

Лист — это орган растений, имеющий диплоидный набор хромосом:

2n = 28 хромосом. После митотического деления в соматических клетках  хромосомный набор останется прежним, т.к в ходе митоза образуются генетически идентичные дочерние клетки и сохраняется преемственность в ряду клеточных поколений.

3. а) митоз

Соматические клетки делятся митозом.

4,4(22 оценок)
Ответ:
Б45
Б45
05.01.2021

Відповідь:

Карл Лінней (1707—1778) відомий, насамперед, завдяки своїй книзі Systema Naturae, яка лише за час його життя була перевидана аж 12 разів. В цій праці Лінней розробив та обґрунтував загальні методи класифікації живих істот, що й досі використовуються в ботаніці та зоології.

Відповідно до ліннеївської номенклатури, кожен вид живих істот має унікальне подвійне ім'я — перша частина відповідає роду, який об'єднує кілька споріднених видів, а друга — це специфічний епітет, який вказує на конкретний вид. Для уникнення різночитань при перекладах вся біологічна номенклатура в обов'язковому порядку надається латиною. Таким чином, кожний описаний вид живих істот має біномінальну (таку, що складається з двох слів) латинську назву, а також може (але не завжди) мати і назви на інших мовах; при цьому в науковому обігу використовується латинська назва. Назва роду пишеться з великої літери, а видова назва з маленької, наприклад: Homo sapiens — людина розумна. Повне та повністю коректне наукове видове ім'я за сучасними правилами має також включати прізвище автора, що першим описав даний вид, та рік опису; але ці відомості в науковій літературі не завжди наводяться.

Відповідно до ліннеївської системи кожний таксон розміщується в ієрархічних групах, або рангах. Кожна група вищого рівня складається з декількох (інколи — з однієї) групи нижчого рівня. Біномінальне наукове ім'я, таким чином, дає можливість визначити всі ієрархічні групи, в які входить таксон.

4,5(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ