М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aleksandrbersh0
aleksandrbersh0
29.05.2022 02:08 •  Биология

Скласти правила розумової діяльності.​

👇
Ответ:
Лина1990
Лина1990
29.05.2022

я тебя не понимаю скин фотографии и я напишу

4,4(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nvede
nvede
29.05.2022
Тютюн надає на центральну нервову систему наркотичну дію: людина втрачає волю, стає повністю підвладних постійно випробовуваної їм нездоланної потреби в курінні. З часом ця потреба посилюється, і людина починає палити натщесерце, ночами, після їжі, при виході з приміщення на вулицю. Часто такі люди не в змозі приступити до роботи не закуривши. Куріння особливо негативно позначається на нервовій системі людини, поступово розхитуючи її. Порушення діяльності нервової системи призводить до порушення функцій серцево-судинної системи та органів травлення.
 Нікотин надає сильну дію на нервові центри, які знаходяться в спинному мозку. Внаслідок пригнічення центрів, керуючих статевої діяльністю, у чоловіків з'являється статеве безсилля, у жінок передчасно припиняються менструації.
Негативно впливає куріння на розумову діяльність людини. У тих, хто палить, нерідко виникають розлади пам'яті, головний біль, безсоння, тремтіння рук, знижується працездатність, погіршується настрій.
Під впливом куріння можуть розвинутися неврити, поліневрити, радикуліти та ін При цих захворюваннях виникають больові відчуття по ходу нервів.
У результаті непомірного куріння може виникнути спазм мозкових судин, що супроводжується втратою свідомості, запамороченням і блювотою.
4,4(40 оценок)
Ответ:
Kirill316111
Kirill316111
29.05.2022

ответ:Охорона видів і екосистем. Охорона видів і цілих екосистем необхідна з багатьох причин, передусім естетичних (збереження красивого ландшафту з його чудовими мешканцями – рослинами і тваринами – в естетичному відношенні виправдано такою мірою, як і збереження давніх пам'яток).

На друге місце варто поставити причини наукового та екологічного характеру. Біорізноманіття живих організмів, яке є наслідком їх тривалої еволюції, становить одну із головних умов стійкості біосфери в часі. Збіднення екосистем внаслідок скорочення чисельності особин, або зменшення кількості видів порушує їх стійкість і зумовлює падіння біохімічної активності. На рис. 8.2 наведено головні напрями оптимізації природоохоронних комплексів у Німеччин

Объяснение:

4,7(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ