1.Признаки растений:
· Автотрофное питание (фотосинтез)
· Наличие зелёного пигмента хлорофилла
· Наличие особых органоидов хлоропластов
· Наличие клеточной стенки, содержащей целлюлозу
· Прикреплённость к субстрату
· Неограниченный рост (растут в течение всей жизни)
· Запасное вещество – крахмал.
2. Вид - наименьшая единица систематики
3. Органы размножения у покрытосеменных находятся в цветке –это тычинки (мужской) и пестик или пестики (женский орган).На месте пестика развивается плод, содержащий семена. Из семян появляются новые организмы.
4. Споровые растения размножаются при спор, особых клеток. Это бесполое размножение. Голосеменные растения размножаются при семян, которые развиваются из семяпочек после оплодотворения, содержащихся в них яйцеклеток. Это половое размножение.
5.Систематика – это наука,занимающаяся изучением многообразия живой природы и распределением живых организмов по стксономическим единицам..
6.Тело низших растений не разделено на органы и называется таллом или слоевище. Высшие растения имеют органы, у них развиты ткани.
7. К низшим растениям относятся водоросли, к высшим-мхи, хвощи, плауны, папоротники, голосеменные, покрытосеменные.
8. Отдел Покрытосеменные растения включает в себя два класса: класс Однодольные и класс Двудольные.
9. Казахстане свыше шести тысяч видов растений.
сукупність пристосувальних дій, спрямованих на встановлення життєво необхідних зв’язків організму з навколишнім середовищем. В основі формування поведінки тварин лежить подразливість як здатність організму реагувати на впливи довкілля. Прикладами поведінки тварин можуть бути й реакція маленької гідри й великої медузи на дотик, і полювання хижаків та захист їх потенційної здобичі, і шлюбні ігри та турбота про нащадків, і міграції та кочування тощо.
Поведінка тварин за своїми проявами є більш різноманітною й складною, ніж у рослин чи грибів.
Це зумовлено їхньою здатністю до активного руху й пошуку оптимальних умов існування. Наявність м’язових і нервової тканин, спеціалізація органів на функціях, розвиток опорно-рухової й нервової систем та органів чуття - ось ті ознаки, що визначають особливості поведінки тварин.
Найчастіше в поведінці тварин виділяють природжені та набуті форми поведінки. У рослин ігаються лише природжені прояви поведінки. Складність поведінки тварин залежить від рівня розвитку їхньої нервової системи.
Отже, поведінка тварин є основою їх пристосованості до середовища і являє собою різноманітні активні дії, що є реакціями на впливи середовища.
Які методи вивчення поведінки тварин?
Базовим методом науки про поведінку тварин в природних умовах існування. Це найпростіший із методів, сутністю якого є цілеспрямоване й організоване дослідження організмів та їх життя.
Науковц ігають, оцінюють елементи поведінки тварин, а потім їх старанно й точно описують. У етології застосовуються два основних опису поведінки: опис за до ілюстрацій (малюнків, фотографій) і письмовий опис. Вони доповнюють один одного. Значно полегшують й описування сучасна аудіо- й відеоапаратура, яка здійснює прискорене й сповільнене, постійне й періодичне, денне й нічне фіксування різних проявів поведінки.
Після того, як усі поведінкові акти належним чином описані, дослідник має відповісти на чотири запитання. Які причини цієі поведінки? Як ця форма поведінки розвивається упродовж життя? Як відбувалося становлення цієї поведінки в процесі еволюції? Яке значення такої поведінки в пристосуванні організмів до умов існування? Будь-який, справді повний, аналіз поведінки повинен дати відповіді на всі ці запитання.
Щоб відповісти на запитання, досить часто застосовують метод порівняння й проведення аналізу поведінки особин одного чи різних видів, як споріднених, так і віддалених за їх місцем у системі тваринного світу.
Згодом ці наукові дані стають основою для всебічного вивчення поведінки тварин із залученням екологічних, фізіологічних, генетичних, анатомічних та інших методів.
Вивчати поведінку тварин у природі досить важко й ці дослідження потребують великих затрат, тому серед методів етології мають місце й лабораторні дослідження із залученням експериментального методу. Відомими в цьому плані є дослідження поведінки шимпанзе, дельфінів, восьминогів на виявлення в них проявів розумової діяльності.
Объяснение:
Сподівабсь до ,щастить